reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil nie czekaj do wizyty, tylko jedź na izbę ginekologiczną do szpitala. Przyjmą Cię i zobaczysz co powiedzą. To raczej nie jest normalne nawet w tak wczesnej ciąży by plamić co dzień rano.

Magenta ja też sobie życzę końca nudności i słoneczka na niebie :*
 
reklama
Do szpitala mam jechać, jak będzie gorzej, a nie jest. Mam leki na podtrzymanie, dziś ostatni dzień mam zażyć 3, potem już po dwie duphastonu. O seksie to mogę zapomnieć... W środku jest ok, ale plamię. A newry mi trudno powstrzymać, bo zostaniemy z jedną pensją, jak mi nie przedłużą, ze mną leżącą i z budową na karku.

Jestem pod opieką naprawdę dobrego lekarza i nie pozwoliłby mi na eksperyment z pracą, jakby był szpital potrzebny
 
Dacie sobie radę! Tym sie nie denerwuj teraz i nie dokładaj sobie. Najważniejsze to żeby wszystko było ok z fasolką.
 
napewno ci przedluza umowe sprawdz na stronie mama wraca do pracy chyba tam jest wypisane gdzies czy moga ci nie przedluzyc umowy jak pracowalas w firmie i teraz zaszlas w ciaze i konczy ci sie umowa mojej siostrze musieli przedluzyc i dopiero po tygodniu jak wrocila po macierzynskim dostala wypowiedzenie sa na to prawa jakies
 
Ael, znalazła optymistyczna informację, co do nudności: "Badania na grupach ciężarnych wykazują, że mdłości i wymioty mają wpływ na lepszy wynik ciąży. Oznacza to, że poronienia zdarzają się wtedy rzadziej, co może być choć trochę pocieszające dla każdej ciężarnej, którą męczą codzienne nudności". Przepraszam, że cytat, ale wolę dosłownie przytoczyć artykuł :)
Kurczę, Sil, trzymajcie się... Odpoczywaj, leż, nawet nie wstawaj, jeśli nie musisz... jak sama mówisz, jesteś w dobrych rękach, pod dobrą opieka ginekologiczną. A co go umowy, to jak poszłaś na zwolnienie, a kończy Ci sie umowa to maja obowiązek przedłużyć, oni płacą Ci potem tylko przez miesiąc, a potem zus, więc nie tracą wiele :) tylko się nie przejmuj :)
Dziewczyny, tyle sie naczytałam, że teraz zaczynam sie bać.
 
Ostatnia edycja:
dokładnie kolezanka wyzej ma racje musza ci przedłuzyc takie jest prawo jak cos bedzie marudził to powiedz ze znasz swoje prawa

Ael, znalazła optymistyczna informację, co do nudności: "Badania na grupach ciężarnych wykazują, że mdłości i wymioty mają wpływ na lepszy wynik ciąży. Oznacza to, że poronienia zdarzają się wtedy rzadziej, co może być choć trochę pocieszające dla każdej ciężarnej, którą męczą codzienne nudności". Przepraszam, że cytat, ale wolę dosłownie przytoczyć artykuł :)
Kurczę, Sil, trzymajcie się... Odpoczywaj, leż, nawet nie wstawaj, jeśli nie musisz... jak sama mówisz, jesteś w dobrych rękach, pod dobrą opieka ginekologiczną.
Dziewczyny, tyle sie naczytałam, że teraz zaczynam sie bać.

Przestan czytac jakies pierdoły
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No własnie tego się obawiam..czytamy te wszystkie informacje i sie nakręcamy. PAMIĘTAJCIE każda z nas jest inna...ma inne objawy i inaczej przechodzi ciążę. Każdej coś się może przydarzyć ale NIE MUSI. Więc nie dłubcie,nie szukajcie i z wiarą i uśmiechem czekajcie na maluszka.
 
Do góry