reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczyny ;) A ja cały weekend na uczelni !! Co miałam zaliczyć to zaliczyłam i jestem szczęśliwa :D Ale dzisiaj już wróciłam także niedziele z mym lubym spędzę :) słoneczko ładne świeci, więc pewnie się wybierzemy gdzieś na spacer ;)
Życze miłej niedzieli kochane :-):-)
 
reklama
czytając Wasze posty zazdroszczę Wam tych wspaniałych nastrojów ... ja ostatnio nie jestem w humorach do radości :-( dopadła mnie chyba jakaś depresja, non stop się wszystkiego i wszystkich czepiam... czasem mam dość tego życia... nie wiem co się ze mną dzieje ... eh...
 
gochaa zazdroszczę ci że już masz szkołę za sobą. Ja mam zjazd za tydz i masę m=nauki i nawet jeszcze nie zaczęłam bo jakoś natchnienia nie mam. Niby na L4 jestem i mam dużo czasu wolnego a jakoś ciągle mi go brakuję na naukę :D no ale przecież jest tyle ważniejszych spraw do zrobienia.
Pyscek głowa do góry wiosna idzie, słonko sie pojawia i bociany przylatują!!
 
Sim w takim razie serdecznie gratuluje...
udało się w drugim cyklu...farciaro:-)...zaskoczeie zawsze jest...ale jak tylko potwierdzisz u lekarza to bedzie sama radosc...
no to pochwal się jaki mieliscie system seksików?
 
Nie mieliśmy systemu i generalnie to pierwszy cykl, bo poprzedni to była połówka, ostatni płodny był jak się zdecydowaliśmy. Po prostu na żywioł :) Spontan pełen.
A przerażona bo budowa na karku, zero kasy i w ogóle...
 
Sim nic tylko sie cieszyc :)
reszta sie ulozy, a skoro zdecydowaliscie sie na staranka to przeciez po to zeby miec dziecko, wiec nie rozumiem skad to przerazenie :p
Chcieliscie to macie :)
 
Sil no wieeelkie gratulacje, chyba rozwiązał się nam worek z fasolkami ;)
oby się dobrze wszystko rozwijało, a jak się mówi "Bóg da dziecko da i na dziecko" :tak:
 
reklama
Do góry