reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Asiol biedna tule mocno i zycze zebys szybko sobie odespala ta ciezka noc i zeby sunia wyzdrowiala moja tez przez dwa dni nie ruszyla wody ani jedzenia lezala tylko i tylko kita machala jak mnie widziala czy kogos kto przechodzil czy przychodzil
Ojjjjj, dziękuję Ci bardzo:-)Moja sunieczka na szczęście je - ho,ho i to jak je, ma apetyt więc chyba jest ok, ale troszkę się boję, że się może odwodnić bez wody :-( Na szczęście jutro idziemy na kontrolę i po antybiotyk to pogadam z weterynarzem:-) Sabka też macha kitą jak nas widzi w pobliżu, a jak nasz piesio do niej podbiega i zarzuca ją zabawkami to biedna aż na niego warczy żeby jej dał spokój :-D A on bidulek nie kuma o co chodzi, chce się bawić a "siostra" leży i się nie rusza :-D Mamy tu niezły meksyk.
 
reklama
Maaadziarka- bedzie dobrze zobaczysz podziwiam twoja twarda sile czekania i nie nastawiania sie pozytywnie ja juz chyba bym frowala. ale niestety te 6 tygodni trzeba odczekac moja kumpela z podstawowki dzis mi pisala ze chciala i ma dzidzie i jest w 7 tyg bez zadnych objawow poza piersiami a jej kumpeli w 12 tyg dopiero zaczely sie nudnosci

Ale nie powiesz mi że Cie nie stresuja te badania i czekanie na wyniki? może warto sobie to odpuścić i żyć chwilą... Może to właśnie stres nie pozwala fasolince się u Ciebie zadomowić?

Powiem Ci że ja tez myslałam że jak mi dwie krechy wyjdą do będę fruwać, a tu odwrotnie - zaczęłam się martwić, czy to napewno ciąża, czy nie jest pozamaciczna itd. Poprostu staram się nie mysleć o tym i uważać na siebie. Czyli mówisz że nudności dopiero przede mna... Może nie bedzie tak źle. jestem w stanie wszystko przezyc żeby tylko było i było zdrowe. W sumie zaczynam nabierac pewności że to ciąża, tylko się boję że coś nie tak..
 
Ostatnia edycja:
Domyslam sie moja musiala chodzic z takim wielkim kolnierzem i biedna nawet wstydzila sie na ulice wyjsc zeby przejsc sie na siusiu:-p a na samym koncu strzalala focha i zdjelam go jej ale naszczwscie nie drapala nie lizala nie gryzla nic za drugim razem miala wielkiego krwiaka w uchu bo sie uderzyla o stol uchem jak sie drapala i po jakims czasie wyszla jej taka wielka bania to po operacji znowu kolnierz ale tym razem jej nie zdjelam bo chciala drapac cale ucho ale bardziej cierpiala niz przy powaznej operacji potem szyta lapke miala bo jak biegala to przez przypadek w jakies szklo wbiegla i odprysk jej roscial lape na zgieciu krwawila mi strasznie

Maaadziarka nie obawiaj sie badz dobrej mysli bedzie dobrze a nudnosci mam nadzieje ze ci sie nie pojawia wcale:-) kochana bedzie dobrze dbaj o siebie i to wystarczy ja wierze ze juz zadnej z nas nic zlego sie nie przydarzy czego zycze kazdej z nas po kolei z calego serduszka
 
Ostatnia edycja:
Maaadziarka, a kiedy zaczęły Cię piersi boleć? Bo ja od dwóch dni sutki mam takie, że nie podchodź... Większe są ogólnie i jakby.. cięższe? Przy czym mam niby okres... Tzn przedwczoraj jak w zegarku przyszła, ale.. na 1 niecały tampon, noc sucha, wczoraj parę kresek na tamponie, dziś przeszłam na wkładkę, troszkę takiego brunatnego.. Czekam, aż się rozkręci, a jak nie to w pon kupię i zatestuję we wtorek. Ale się nakręcam na obie strony
 
ja tez mialam raz taka @ byla znikela plamilam pojawila sie i pozniej znowu zniknela piersi mnie bolaly tez zatestowalam ale mi wyszla Ikrecha moze w twoim przypadku pojawia sie II;-)
 
Ja ostatnio tak miałam, była, zniknęła na jeden dzień, ale się pojawiła potem, a to już 48 godzin jak nic... Tylko te plamienia.. Zobaczę..
 
a tak sie wlasnie zastanawiam jak tam nasze przyszle mamusie (AeIreda,BigChild, i Maaadziarka i cala reszta) tak dzis milcza :tak:
Bo śpią cały dzień dziś :-p
Poza tym byłam dziś ze swoim w Rossmanie parę kosmetyków kupić, bo mi nawet szampon się skończył, podskoczyliśmy do apteki i tak jakoś ciężko mi się szło :confused:
 
reklama
Domyslam sie moja musiala chodzic z takim wielkim kolnierzem i biedna nawet wstydzila sie na ulice wyjsc zeby przejsc sie na siusiu:-p a na samym koncu strzalala focha i zdjelam go jej ale naszczwscie nie drapala nie lizala nie gryzla nic za drugim razem miala wielkiego krwiaka w uchu bo sie uderzyla o stol uchem jak sie drapala i po jakims czasie wyszla jej taka wielka bania to po operacji znowu kolnierz ale tym razem jej nie zdjelam bo chciala drapac cale ucho ale bardziej cierpiala niz przy powaznej operacji potem szyta lapke miala bo jak biegala to przez przypadek w jakies szklo wbiegla i odprysk jej roscial lape na zgieciu krwawila mi strasznie
Moja niunia na szczęście nie musi nosić kołnierza, ma taki pooperacyjny kaftanik więc jest cała szczęśliwa, bo ona uwielbia nowe ciuchy więc chodzi dumna i blada:-DMam nadzieję, że już jutro będzie jej lepiej, dzisiaj śpi cały dzień ale na jedzenie to nawet przybiega cwaniara:-)Kiedyś jak nam wpadła w jakąś górę śmieci gdzie było pełno szkła i ścięła sobie całą poduszkę to była taka dzielna, że aż byłam z niej dumna. Teraz na pewno bardziej cierpi bo to jednak rozcięta jama brzuszna i sporo jej tam powycinali więc ma prawo ją boleć, na szczęście mamy to już za sobą:-)
Jak Wam mija wieczór moje panie?Ja obejrzałam "Kwiat pustyni" a teraz oglądam film o życiu Notorious'a.
 
Do góry