reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja dzisiaj biegam jak nakrecona :rofl: pranie, zmiana poscieli. Sprzatanie pelna para idzie, a potem obiadek dla mezusia musze upichcic, bo biedaczysko w pracy dzisiaj.

Asiol przykro mi z powodu Twojej suczki. Ale napewno zuch z niej dziewczyna i szybko wroci do siebie.

Pozytywna energia mnie dzis rozpiera:-):-)hmmm
 
reklama
Moj maz tez dzis ma w planach imprezke... Razem z kolegami wybieraja sie wieczorem na gale boksu i po calym dniu w pracy wypije pare piwek i pewnie "odleci". Mam dzis nie przespana noc jak w banku.
 
U mnie tak jest zawsze jak @ sie skonczy. Wchodze w nowy cykl z optymistycznym nastawieniem i pelna nadzieii, ze w tym miesiacu napewno sie uda!!!!!!! Musi sie udac!!!
Gorzej ze mna przy koncu, kiedy @ znowu przychodzi....
 
ja juz na to nie reaguje bo szkoda ciagle sie rozczarowywac ja tylko nie trace nadzieji ze w koncu sie uda ale zawsze wiem ze @ idzie i jakos nigdy moja intuicja mnie nie zawiodla
 
nom dokaldnie 9 cykl teraz stuknie a fasolkni ani widu ani slychu:-p ale licze ze moze do wakacji sie cos uda a jak nie to bede dalej sie badac meza znowu namowie na badanie nasienia itp ale czas pokaze
 
Paluszek mam pytanko. Jak to jest u Ciebie z tymi plamieniami??? Bo ja mam ten sam problem. Kazdego miesiaca tak 5 dni przed @mam brazowawe plamienie. Moj ginekolog powiedzial, ze blona sluzowa zaczyna sie wczesniej zluszczac i dlatego dostalam progesteron, ktory biore w drugiej fazie cyklu.

jesli to problem progesteronu to powinien pomoc. dostalas duphaston czy luteine? w wiekszosci przypadkow plamienia przed @ swiadcza o za niskim progesteronie. Nie ma co gdybac - łykaj i zobaczysz jak bedzie :) jak dlugo masz brac? efekty sa czasem nie w tym cyklu, w ktorym sie bierze ale dopiero w nastpenym.

Ja to ogólnie byłam zdziwiona jak mi tu dziewczyny powiedziały ze plamienia przed @ to coś dziwnego i raczej tak nie powinno być - do tego czasu myslałam ze kazda tak ma:)..No ale wizyta u ginka mnie ogolnie uspokoiła, on mi powiedział, ze plamienia nie zawsze świadczą o czymś złym, czesto jest to indywidualna sprawa kobiety ja mam długie cykle, i skąpe miesiączki (co też nie jest najlepsze) ale po badaniu powiedział, że ni widzi powodów do niepokoju ze wszystko jest ok, był wręcz bardzo zadowolony i kazał dzieci robić;). To jest dopiero moj pierwszy cykl wiec ciezko mi cos powiedziec postanowiłam sobie ze 3 cykleto bedzie spontan potem ide jeszcze raz do gina i jeszcze raz wszystko badam (jak nie wyjdzie) Ogolnie jak szperałam w necie to plamienia to własnie z reguły niedobór progesteronu...

po badaniu? jakim badaniu - zwyklym ginekologicznym? czy zrobil badania krwi? bo tak golym okiem sie nie da sprawdzic czy hormony sa na odpowiednim poziomie. Moim zdaniem cykle z plamieniami nie sa normalne, tym bardziej, ze masz dlugie cykle i skape miesiaczki. Ja bym poszukala lepszego lekarza i zrobila badania hormonow (najlepiej, zeby lekarz Ci powiedzial, w ktorym dc, ktore badanie).




a ja dzis caly dzien przysypiam .ledwo zyje :) upal jest koszmarny, zero przewiewu, powietrze stoi i kisnie.
 
reklama
Witaj pok. Ja progesteron biore juz 5 cykli. I zamierzam brac jeszcze jeden miesiac, bo tyle mi zostalo tabletek. W miedzy czasie chcialam skonsultowac moje wyniki z innym ginekologiem, zeby poznac jego opinie. Duphaston czy luteiny nigdy nie bralam, nie mam pojecia jaki jest tego odpowiednik w Stanach. W zeszlym miesiacu po czterech miesiacach lykania dostalam @ bez zadnego plamienia. Kurcze jak ja sie ucieszylam, myslalam,ze mam juz te plamienia z glowy. A tu bach w tym miesiacu znowu to samo...:-:)-:)-(. Troche mam wrazenie, ze tkwie w tym samym punkcie.

Magenta moj maz bardzo chce zrobic badanie nasienia. Mysle,ze nawet w tym miesiacu to nastapi. Zaraz po dniach plodnych odczekamy kilka dni(jesli sie nie myle 3) i pojedzie zbadac chlopakow;-).

Bedzie dobrze dziewczyny zobaczycie!!!!!
 
Do góry