reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a skoro mowa o plamieniach to mowicie o tych przed @ czy po ?? bo ja mam 3 dni @ i dwa max plamienia a przed @ dostaje plamienie w ten dzien co @ i sie rozkreca wiec nie wiem czy to tez mam brac pod uwage??

a moj gosc padl na kanapie wrocili i padli moj wlasnie padl do lozka hihi pili sobie flaszke od nie pamietnych czasow i nokaut jak to smiesznie wyglada a ja sobie tylko na nich z politowaniem patrze jedna flaszka i padli hahaha:-D przynajmniej spokuj w chacie :-)gorzej bo moj chrapie strasznie i juz zaczal pilowanie:wściekła/y: jak sie nie obudzi jak ja bede kladla sie spac to chyba go udusze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magenta Dziewczyno przestań z tymi badaniami i wrzuć na luz. Tylko się nakręcasz, stresujesz siebie i partnera... Staracie się 9 cykl,to jeszcze nie powód do zmartwień. Mój ginio twierdzi że w dzisiejszych czasach pełnych stresu i ciągłej pogoni za czymś coraz trudniej się dziewczynom zachodzi w ciąże i wg niego półtora roku to norma jeśli chodzi o starania... Naprawdę nie ma się co stresować i wyszukiwać na siłę sobie zaburzeń czy chorób. Mamy wiosnę, tzreba się nią cieszyć , oderwać się trochę od codziennmości, zabawić... Trzymam za Ciebie kciuki i jak już wspomniałam mam przeczucie że w najbliższym czasie Ci się uda. Nie mówię że w tym cyklu, ale może w nastepnym
 
Tak magneta czuwałam przy niej i czuwam cały czas bo jakaś taka dziwna jest - od wczoraj nie tknęła wody, ucieka od miski :-( Jak ja się cieszę, że nie pracuję normalnie na etat i nie musiałam np dzisiaj iśc do pracy - chyba bym padła ;-) Ale za to świątek, piątek czy zmęczenie - trzeba nadrobić robotę jak się zawaliło w tygodniu :tak:
Pok ja też tak jak Ty zdziwiłam się, że gin powiedział Paluszkowi, że wszystko ok tak na oko - chyba, że hormony kazał zbadać i z wyników to wywnioskował.
 
hehe szybko poszli od 16 i juz z nimi spokuj:-) no to dobrze bo juz sie nastrachalam z tymi plamieniami :zawstydzona/y:w sumie gin sie pytal o plamienia wiec skoro nic nie skomentowal to jest ok to chrapanie u mojego jest masakra bo pozniej kurde jak sie ulozy na wznak to gorzej jak bym z pila nad uchem spala jak spi na boku jest spokuj :-) a tak sie wlasnie zastanawiam jak tam nasze przyszle mamusie (AeIreda,BigChild, i Maaadziarka i cala reszta) tak dzis milcza :tak:
 
Mój ginio twierdzi że w dzisiejszych czasach pełnych stresu i ciągłej pogoni za czymś coraz trudniej się dziewczynom zachodzi w ciąże i wg niego półtora roku to norma jeśli chodzi o starania... Naprawdę nie ma się co stresować i wyszukiwać na siłę sobie zaburzeń czy chorób.
Madziarkaaa masz rację(w sumie Twój ginio), w dzisiejszych czasach dużo trudniej zajść w ciążę - mnóstwo stresów, niesprzyjające warunki życia - trudno się dziwić, że tyle par ma kłopoty :-( A Ty jak się czujesz?:-)
 
Jestem... Nie uważam sie jeszcze za przyszłą mamusię... Się dopiero okaże
czuje się dobrze, żadnych w sumie objawów nie mam tylko mi cycole urosły (mąż się cieszy) a i tak miałam pokaźne i są bolące jak się dotyka, czasami tez same zabolą, trochę czasem jakby pieką i są cieplejsze od reszty ciała. Mdłości bardzo rzadko. troche może rozdrazniona jestem, ale staram się być miła dla wszystkich chociaż czasami mi to z trudem przychodzi

Trzymam za Was wszystkie kciukasy &&&&&&&&&&&& - będzie dobrze...

I naprwdę uważam że nie ma sensu szukać dziury w całym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
haha Madziarka myslami cie sciagnelam:-p moze uda sie jakos odbic od tych glupich mysli ale wole kazde badanie miec z glowy zeby byc pewna ze nic u mnie nie jest przyczyna oby twoje slowa byly prorocze i sie udalo

Asiol biedna tule mocno i zycze zebys szybko sobie odespala ta ciezka noc i zeby sunia wyzdrowiala moja tez przez dwa dni nie ruszyla wody ani jedzenia lezala tylko i tylko kita machala jak mnie widziala czy kogos kto przechodzil czy przychodzil

Maaadziarka- bedzie dobrze zobaczysz podziwiam twoja twarda sile czekania i nie nastawiania sie pozytywnie ja juz chyba bym frowala. ale niestety te 6 tygodni trzeba odczekac moja kumpela z podstawowki dzis mi pisala ze chciala i ma dzidzie i jest w 7 tyg bez zadnych objawow poza piersiami a jej kumpeli w 12 tyg dopiero zaczely sie nudnosci
 
Ostatnia edycja:
Do góry