reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzięki dziewczyny:) ale coś tak czuję, że może @ daje o sobie znać bo w tamtym miesiącu 2 dni sie spóźniłą, to w tym może wcześniej przyjdzie. A tam :) liczy się optymizm :) ale kurka dziś wpadaja znajomi, połówkę kupił K i przegrychy i nie wiem co mam robić.. napić się drinka, czy nie... jak w tamtym tyg wypiłam piwo, to miałam wyrzuty sumienia. Takie dziwne to...
 
reklama
Sądzę, że na tym etapie alkohol nie zaszkodzi, bo się nie dostanie, oczywiście w rozsądnej ilości. A moze to objawy na zagnieżdżenie?
 
susie- ja stosuje olejek z wiesiolka bralam poprzednie dwa cykle teraz w tym cyklu nie bralam poniewaz chcialam zobaczyc czy ginio cos mi powie w badaniach. a co do wiesiolka sluz sie poprawia ja np mam przed owulacja skurcze macicy odczówam je delikatnie ale jak go nie biore tego nie mam... napiecie przed miesiaczkowe jest mniejsze nie bola mnie piersi w czasie @ nie boli mnie brzuch i nie jestem taka nerwowa:-)
ja tez mam dzis znajomych tez flaszke sobie obalaja ja wypilam malego drina bo ja ogolnie nie pije czasem i to od swieta :-)
 
Susie te Twoje plamienia mogą być taką Twoją po prostu a mogą być jakimś niepokojącym objawem. Spróbuj może rzeczywiście skonsultować się jeszcze z innym lekarzem. Ja np. progesteron mam idealny, a plamienia były dlatego wspomniałam Ci o prolaktynie, bo jak ją sobie uregulowałam to mam spokój. Dlatego pogadaj dla swojego świętego spokoju, żebyś się niepotrzebnie nie zadręczała:-)A wiesiołek świetnie pomaga na śluz, możesz go zażywać ale tylko od 1 dnia cyklu do owulki - nie dłużej:-)
Dagne nawet jeżeli masz w sobie fasolkę to spokojnie na tym etapie możesz wypić sobie drineczka czy piwko i nic się nie stanie. Przynajmniej się wyluzujesz, a takie spinanie się na maxa nie ma sensu:-)Baw się dobrze:-)
 
Magenta rozbawilas mnie tym, w glos sie w domu zasmialam.

Sprobuje z wiesiolkiem od nastepnego cyklu napewno. W tym miesiacu juz za pozno bo dzis jest 9dc. U mnie niedlugo owulacja
happy8se.gif
happy8se.gif
happy8se.gif
wiec czas sie wziasc do roboty:tak::tak::tak:
 
nie ma sprawy kochana:-) nom tylko trzeba pamietac o tym co wczesniej pisala Asiol bierzesz go od pierwszego dnia cyklu do owulki otem moze powodowac skurcze ja go biore np rano 2 tabletki i 2 na wieczor w trakcie jedzenia
 
hahaha magneta rozbawiłaś mnie :-) Dobre i nie słyszałam tego wcześniej :-) Jejku niech któraś za mnie popracuje proszęęęęęę:-(Mam takiego lenia, że nic aż wstyd, najchętniej położyłabym się obok mojej biednej cierpiącej suni i spała tak jak ona cały dzień ;-)
 
asiol no to zycze milego dnia w pracy jak tak mozna to nazwac... dobrze ze suni juz lepiej oby jej sie szybko poprawila i wrocila do zdrowia a ty pewnie biedna pol nocy nad nia czowalas wiem jak moja suczka miala operacje i siedzialam nad nia ale naszczescie nie musialam po niej sprzatac bo dobrze zniosla operacje i znieczulenia
 
reklama
a moj chlop sobie popil z kolega na fazie mi po chacie urzeduja i denerwuja jakies glupoty gadaja teraz sobie poszli na spacerek do sklepu pewnie w barze wyladuja osobiscie tego kolegi nie lubie bo jak zaduzo wypije a szybko to mu idzie to nadpobudliwy jest:wściekła/y: i pewnie zostanie u nas na noc na sile mi wciska drinka ktorego nie chce :wściekła/y: masakra wole jak moj sobie idzie do baru wypije z nim piwko i wraca do domu
 
Do góry