reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

tak sobie ogladam m jak milosc i widze ze tarczyca moze miec zwiazek z bezplodnoscia... chyba mysze jednak jakies hormony posprawdzac...bo kiedys mialam z nia problem
 
reklama
gdybym wiedziala ze to takie trudne to juz dawno bym zaczela dzialac...:(((
ata zmień myślenie,po prostu musisz sobie poczekaj w kolejce na swoją kolei- każda ma swój czas,wcześniej czy później.
3miechy to pikuś wiec nie masz czym się dołować,inne starają się już rok czy 2 lata i co mają powiedzieć? dla wszystkich jest to trudne czy to pierwszy cykl czy kolejny bo rozczarowanie,smutek i żal że się nie udało jest taki sam,z malą różnicę - te długo starające zaczynają mieć presję czasu: że to zbyt długo trwa,może coś nie tak itd.
więc głowa do góry, współżyj po katolicku w głową w chmurach,a na pewno Ci się uda.
dziecka nie można zaplanować,ono samo wybiera sobie moment (dla nas najmniej odpowiedni) kiedy się zjawi:)
 
A tak sobie teraz myślę, że ginka mogła jak cię badała wymacać właśnie śluz płodny i po tym stwierdziła, że jest owulacja.
anna_ nie trzeba być ginem żeby to sprawdzić:)ale do wyznaczania owulacji potrzebne są codzienne pomiary temp. - śluz jest jedynie obserwacją pomocniczą. Możliwe jest, że śluz płodny wystąpi, a owulacja nie... tak samo jak to, że owulacja nastąpi dopiero kilka dni po szczycie śluzu (ostatni dzień śluzu płodnego). wiec można sobie gdybać....:/

ale mówiła też, że z prawego jajeczka ???

chyba z prawego jajnika? :D

monitoring moze chyba tylko to potwierdzić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anuszka ginem nie jestem,ręki sobie nie dam uciąć,może faktycznie jakiś wybitnie uzdolniony manualnie :-)
u mnie ginka za monitoring bierze 20zł ,więc lepiej zrobić i wszystko wiesz
 
reklama
Do góry