reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

wszyscy co mają bliźniaki mówią,że podwójne szczęście,podwójne problemy i podwójne wydatki :wściekła/y:

4 miesiące temu kuzynka mojego męża urodziła parkę- na początku porażka,nie radzila sobie,miala niankę do pomocy - do starszego 4 latka i jej mama codziennie do niej przyjeźdzała po pracy by jej pomóc.
jedno placze,za chwilę drugie- i tak w kółko...no ale co zrobić?
jak się trafi taki "dwu pak" to też trza wychować:-)
 
reklama
ja wlaśnie chcialam sobie kupić kalosze Hunter - jeny jak mi się one podobają,ale kurcze 400zł za gumowce to nie dam- cena jak dla mnie zaporowa...ale prędzej wolę kupić sobie buty emu


tutaj są w linku huntery
Kalosze HUNTER Czarne Lakierowane 40/41 / OD RĘKI (1226520413) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Rewelacyjne, ale rzeczywiście 400 zł to ja nawet nie zarabiam teraz w miesiąc:-)
Zresztą ja bym wolała bardziej szalone:-) takie pasujące do mojej osoby :
ZIMOWE OCIEPLANE KALOSZE MEGA HIT GUMIAKI 41 (1306057628) - Aukcje internetowe Allegro
 
Hello laseczki :D

Ale macie tempo, ledwo nadrobiłam, to co napisałyście przez cały dzień…

Co do miesiąca urodzenia…ja jestem grudniowa i wkurzało mnie zawsze, że jak robiłam imprezę, było ziiimno, szaro i ponuro, ale zawsze wszyscy byli na miejscu, gorzej jak się dziecko w lecie urodzi, no ale o czym tutaj mowa, ważne żebyśmy zafasolkowały, a kiedy się urodzi, to kwestia drugorzędna ;)

No i widzę, że dużo tutaj moich rówieśniczek, też jestem 83 rocznik, nasze dzieci znowu będą z wyżu demograficznego ;)

Mayli, cudowna wiadomość, ogromnie gratuluję no i teraz to muszą się posypać forumowe ciąże, ale fajowooo, wysyłaj fluidki ciążowe, raz, raz !! !!

witamy nową stareczkę :D

Kwiatuszek, na bakterie w moczu polecam Urosept, na furagin trzeba mieć receptę, a urosept daje rade, pomaga :)

Amalii, trzymam kciuki za prokreację, dobre kotlety mąż usmażył ?? Po posuwaniu na pewno były zarąbiste hehe

Kurcze, czytam to forum i piszę sobie odpowiedzi w Wordzie, bo inaczej wszystko zapomnę no i fluidki Mayli chyba już zaczęły działać, Patrycja, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to mamy już dwie ciężaróweczki, suuuuper!!!!!!

Ela, wyluzuj trochę, wiem że łatwo się mówi, czekaj cierpliwie do 21go na testowanie, jak wcześniej zrobisz i wyjdzie negatywny, to się niepotrzebnie nakręcisz, a tak 21go i z porannego moczu będzie najlepiej wiadomo co i jak, trzymam kciuki, a lampka wina nie zaszkodzi, nawet w ciąży od czasu do czasu można sobie umoczyć usta więc wszystko można, ale umiarkowanie…

A ja dzisiaj miałam zabiegany dzień, chyba zaraz pójdę spać... u mnie @ dobiega ku końcowi, w końcu !! teraz będziemy odliczać do owu, baaardzo jestem ciekawa co ten cykl przyniesie, jeszcze nigdy nie bzykaliśmy się tak yyy z końcem wewnątrzustrojowym hehehhee
 
Ja jak się podejdę do in-vitro to będę chciała mieć podane 2 zarodki :-) więc u mnie będzie spora szansa na dwójeczkę :-) ja się nie przejmuję podwójnymi obowiązkami, raczej widzę podwójne uśmiechy :-) tylko te wózki bliźniacze są takie mało ładne.
 
A mój Luby chciałnby bliżniaki...chociaz chyba sobie nie bardzo zdaje sprawy co się z tym wiąże....całe szcześćie, ze ani u mnie ani u niego w rodzinie nie było bliźniaków
Mnie zaczyna podbrzusze boles...moze to na owulacje....chociaz sluzu jeszcze nie mam......szyjkę badam, ale kurcze ja jakoś tak dokładnie nie umiem jej określać...chociaz mam wrażenie ze staje sie bardziej miekka....nie wiem...zwariowac mozna od tego








 
Kurcze, czytam to forum i piszę sobie odpowiedzi w Wordzie, bo inaczej wszystko zapomnę

julieet ja otwieram sobie nowe okno bb i w jednym czytam,a tam wklejam cytując :) bo jak czytam to połowę zaraz zapominam

anna_ tego linku z twoimi kozaczkami nie mogę otworzyć,bo mi wyskakują kwadraciki i kółeczka,bo mam coś nie teges z laptopem..możesz wrzuć jakieś foto ?
 
Ostatnia edycja:
julieet ja otwieram sobie nowe okno bb i w jednym czytam,a tam wklejam cytując :) bo jak czytam to połowę zaraz zapominam

a ja mam lepszy patent :-p siedzę caly czas na bb i jestem na bieżąco, ale uwierzcie mi chciałabym to zmienić i trochę popracować już bo mi się w domku nudzi :-( a tak a propo pracujących... nasza mary do nas nie zagląda, bo biedna tyle pracuje...
 
ikasia ja nie macam sobie szyjki bo nie umiem:dry:
mój małż czuje kiedy mam przed @:tak:
to że w rodzinie nie było bliźniaków,nie znaczy że u Was mogą się nie trafić:-D
1 na 80 przypadków ciąż na świecie trafia się ciąża bliźniacza,tak ot,bez pokoleń,więc kot wie:wściekła/y: trojaczki trafiają się 1 na 130 :-)
tak kiedyś podawali w tv
 
reklama
Ależ Wy piszecie dziewczyny...jak szalone :) Już coraz później więc czas się wyciszać a nie wciąż kilkać na bb ;)
a ja chyba sobie kupie na mikołaja buty Crocs™ Crocband™ | Crocs.fr
nie wiem czy znacie te buty,ale wszyscy je wychwalają,że gira się w nich nie poci itd..

Lilou- ja mam takie Crocsy tzn. starszy model bo ma już ze 2 latka. Poza tym Crocsy ma mój mąż, moja mama i teściowa i wszysyc jesteśmy mega zadowoleni. Ale mowa jest tu tylko o orginalnych Crocach !!!! Moim zdaniem warto w nie zainwestować :)
 
Do góry