reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej dziewczynki...
byłam dziś u gin na cyto ... i głupio mi było jakoś tak zapytać bo pani miała zły humor...
czy gin może "wymacać" jajeczkowanie?
bo powiedziała mi, że jestem w trakcie... ja się cieszę, ale temp mi nie podskoczyła jeszcze dzisiaj ...
i jeszcze jedna spr...
jak odróżnić śluz płodny od spermy?

co do macania jajeczkowania to nie mam pojęcia...
natomiast śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy (jak go masz na wskazującym i kciuku, i jak rozciągniesz palce to sluz nie pęka tylko też sie rozciąga, jak białko jaja kurzego), a sperma :-) hmm no raczej biała, nierozciągliwa.
 
reklama
no właśnie, tak bym chciała wiedzieć czy mam w tym cyklu owulke a termometr mi chyba odmawia współpracy ... jeszcze mi się sperma ze śluzem płodnym myli... ale to jednak śluzik kochany ... z tego co odpowiadacie...
i co tu robić?
 
Ostatnia edycja:
nigdy nie przypuszczalam ze to takie trudne.... myslalam ze ciach i juz brzuszek bedzie coraz wiekszy a tu dupa...:confused: juz trzeci miesiac i nic

gdybym wiedziala ze to takie trudne to juz dawno bym zaczela dzialac...:(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anuszka tak jak piszą dziewczyny weź dwa palce i zacznij rozciągać,jak się śluz ciągnie i jest przeźroczysty to płodny,możesz również na papierem toaletowym zobaczyć,jak się ciągnie to plodny.
a jeśli będzie już białawy i lepki to znaczy,że jesteś po owlulce.
wiem,ze dobry gin potrafi wymacać cyste bądź torbiela,ale jajeczkowanie?- nie mam pojęcia chyba nie:no:

ela nie dajmy się zwariować,napij się winka jak masz ochotę,to nie zaszkodzi.nie wiem czy wiecie do 3 tyg ciąży jeśli któraś sobie coś tam chlapła oczywiście nie świadoma ciaży- to nie panikujcie...bo to nie szkodzi fasolce.
ela- więc luzzz, zgwałć męża po jabolu :wściekła/y:
nigdy nie przypuszczalam ze to takie trudne.... myslalam ze ciach i juz brzuszek bedzie coraz wiekszy a tu dupa...:confused: juz trzeci miesiac i nic
nie jesteś sama,witaj w klubie:) ja też tak myślałam,zwłaszcza,że pierwsze poszło od kopa:tak:
k-rolcia,amalfi wiecie,ze po clo często trafiają się ciąże mnogie:-)
po tym się szybko zaciąża,moja kumpela też zacznie nowy cykl z clo.
do 6 miesięcy powinna być fasolka
 
ale widze ze wy wariatki jestescie fajne i razem damy rade jakos do nastepnego testu...:))) jak was czytam to o d razu jakos humorek sie poprawil:)))
 
anuszka tak jak piszą dziewczyny weź dwa palce i zacznij rozciągać,jak się śluz ciągnie i jest przeźroczysty to płodny,możesz również na papierem toaletowym zobaczyć,jak się ciągnie to plodny.a jeśli będzie już białawy i lepki to znaczy,że jesteś po owlulce.
wiesz ja sie tylko zastanawiałam, jak odróżnić spermę od płodnego...
ale chyba już trochę się kończy owulka bo właśnie jest lepki ... i białawo-brunatny...
ale działaliśmy co 1-2-3 dni od @ więc nie będzie plucia w twarz :D
 
reklama
A tak sobie teraz myślę, że ginka mogła jak cię badała wymacać właśnie śluz płodny i po tym stwierdziła, że jest owulacja.
 
Do góry