reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Witam Cie Aniaa Setdecznie :) 12 stycznia juz niedlugo moze bedziesz szczesliwcem i za pierwszym razem pojdzie. Ciekawa sprawa z tym testem owu. Ja zamierzam zraz po dlugim wolnym kupic wlasnie na allegro. Poleca ktos jakas konkretna firme?
 
reklama
Witajcie:) Witaj Aniaa,życzę powodzenia :)
Przed Świętami nie dostałam @ i już miałam nadzieję, zatestowałam i nic:( Spóźniła się tylko o 2 dni. Ale to znaczy, że cykl wyrównał mi się do 28 dni bo jak zaczęłam brać Euthyrox skrócił się na 26. Myślę, że to zasługa Castagnusa.
A co do testów owu to mam i te z apteki i tanioszki z Allegro i tak samo wychodzą.
 
Cześć dziewczyny mam nadzieje że nie pogniewacie się że wkręcam. Ale mam pewien problem z odczytem testu. Pomału z mężem myślimy o rodzeństwie dla córy. Ostatnio przytulaliśmy się i powinnam @ dostać 02.01 ale od kilku dni źle się czuję, boli mnie głowa i mam nudności myślałam że coś zjadłam ale dzisiaj zrobiłam test i jakiś taki dziwny wyszedł jakiś rozmazany i teraz nie wiem czy mam się cieszyć czy to jakiś felerny test, 2014-12-30.png
 

Załączniki

  • 2014-12-30.jpg
    2014-12-30.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 33
  • 2014-12-30.png
    2014-12-30.png
    114,4 KB · Wyświetleń: 43
Witam!

Ania witaj, życzę szybkiego zafasolkowania :-D
Loli powtórz test bo faktycznie jest jakiś dziwny i trudno z niego coś wywnioskować , życzę powodzenia !

Kochane , z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2015 chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, te najważniejsze : życzę Wam pięknych dwóch kreseczek i zdrowego bobaska !!! :-D:happy:


Ja idę na jakieś 2-3 godziny do pracy a potem na balety, udanego sylwestra ! Pozrawiam
 
Dzięki dziewczyny zrobiłam dzisiaj drugi innej firmy M kupił mi jakiś paskowy i jest jedna krecha, ale jeszcze się nie załamuje bo to jeszcze mam 2 dni do @
 
Dziękuję za miłe powitanie :)

AlfaBeta111 trudno mi uwierzyć, żeby za pierwszym razem się udało, nawet z córką udało się za 3 razem. Ale to i tak szybko biorąc pod uwagę, że mam niedoczynność tarczycy. Teraz też mam troszkę podniesione TSH.

Ester84 Czytałam dużo wypowiedzi dziewczyn, gdzie miały podobną sytuację z testami co ja. Apteczne wychodziły ok, a te z allegro negatywne. Może akurat ta marka taka wadliwa (ja kupiłam z różowym opakowaniem razem z testami ciążowymi).
 
Kobietki wszystkiego co najlepsze w 2015 roku.A w szczegolnosci upragnionych II kreseczek na testach.A zafasolkowanym zycze spokojnych 9 miesiecy i bezproblemowych rozwiazan o czasie :tak:
 
reklama
Witajcie w nowym roku! :)
Moje testy mają białe opakowania z różowym napisem i też było kilka ciążowych. Widocznie mam na tyle dużo LH, że mniej czułe testy też je wykrywają (mam wszystkiego dużo wiec LH pewnie też).
A w pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem mimo TSH w górnej granicy normy.
 
Do góry