reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Dominika, u mnie w sumie wszystko dobrze. Troche mnie mdli, czasem wymiotuje, brzuszek lekko pobolewa, szybciej sie mecze no i cholernie chce mi sie spac. Moglabym przespac pol dnia :-) wczoraj i w sumie dzis gnebia mnie jakies dziwne humory :-/ przez co sama na siebie sie zloszcze.
@Justyna, czekam/y na wynik testu. Ja swoje testy.robilam zawsze w dniu @ albo po terminie...no i mnie ten jeden jedyny raz wyszly wszystkie, bo oczywiscie na jednym sie nie skonczylo z niedowierzania :-D
@ za reszte dziewczyn trzymam kciuki, aby starania byly owocne, zeby sprawialy Wam one mase przyjemnosci a dwie kreseczki staly sie jedynie formalnoscia :-)
 
reklama
Ah dziekuje shawty:) wlasnie zrobilam 2 pinka i tego allegrowego i zaden nie wyszedl wiec odstawiam duphaston:)

Teraz się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam nie zażywając duphastonu..:p hmm nie wiem czy iść na ta krew..Dla mnie to jest bardzo stresujące a z drugiej strony nie chciałabym sobie nic zarzucić w razie czego..

Aha dziewczyny i powiedzcie mi jeżeli miałam domniemaną implantację w 26,27 dc (miałam to lekkie krwawienie) i jeżeli dzisiaj jestem w 30dc to powinno już coś wyjść na testach??
 
Ostatnia edycja:
JUSTYNA-moze jeszcze nie wyjsc nawet przy tescie 10.
Ja bym Ci jednak radzila zrobic bete.

ODA-w syggnaturce mam napisane ile sie staram,nawet do niej nie zagladam,zeby sie nie dolowac.Moja ginka to w zasadzie pomyslu niie ma a ja sama latam po lekarzach
 
Justyna - polecam ten kalendarzyk http://t-time.pl/dni-plodne tam pokazuje, że po implantacji 2 dni test z krwi może być pozytywny, a z moczu po ok 4.
Ale znowu jak się kliknie na Kiedy test ciążowy jest pozytywny piszą tam
"Test ciazowy, bez wzgledu na to, czy jest to badanie krwi, czy test ciazowy z moczu, jesty pozytywny po implantacji zarodka. Czyli wowczas, kiedy plód jest juz dolaczony do scian macicy i laczy sie z systemem krwi matki. Implantacja odbywa sie okolo 9-12 dni.
Jesli jestes w ciazy, to test ciazowy z krwi jest zwykle dodatni w ciagu 3-4 dni po impantacji, lub okolo 10-11 dni po zaplodnieniu i owulacji. Test ciazowy z moczu jest pozytywny kilka dni po
badaniu krwi."

Czyli kochana masz jeszcze duże szanse! Rób test z krwi - już będzie pewny, bo na mocz jest chyba za wcześnie. To chyba kwestia dni, ale będziesz pewniejsza.

Fuma Foch - a powiedz jesteś stymulowana jakoś? Monitoring USG? Nasienie było badane? Hormony?

 
jussastar, hehe fajny ten kalendarzyk, najbardziej mi się podoba "dzisiaj też sex" hehe :)
Ja zrobiłam wczoraj i dzisiaj testy ow. i bladzizna, zrobię jeszcze jutro - 14 d.c. więcej nie mam i nie będę kupować, żeby się nie stresować, ostatnio miałam 15 d.c. prawie identyczne kreski ledwo się dopatrzyłam różnicy. Ale to nie dla mnieeee, dość nerwów
.. ;- )
Buziaki dla ciężarnych, zaraźcie nas pozostałe, błagam .. ;- )
 
Jusastar dziekuje kochana :*pozytywnie mnie nastawilas:) choc wlasnie pije piwko (radler) bo jakos te testy mnie dobily i nie widze nadzieji...mialam jechac na krew ale olalam to bo za duzo stresu mnie to kosztuje. Poczekam do soboty i zobaczymy czy dostane @. Wtedy zrobie test bo nie wiem czy bede mogla sie napic na tych imieninach;) poki co na @ sie nie zanosi bo tylko piersi mnie bola (cale)

A tak w ogole to super ze jestescie:*

Moni ja w ogole nie bawie sie ani w temp ani w te testy. Ufam organizmowi i objawom owulacji;) poki co noe zawiodlam sie mimo inego finalu niz oczekiwalam.

Ale mi gwozdzia wbil ten kalendarz :) obliczyl implantacje na 26 dc czyli w tym dniu co mialam plamienie ;)w 28 dc juz plamienia nie bylo wiec niby moge liczyc ze od tego dnia hcg zaczyna sie wytwarzac ? O ile cokolwiek jest na rzeczy..
 
Ostatnia edycja:
"Test ciazowy, bez wzgledu na to, czy jest to badanie krwi, czy test ciazowy z moczu, jesty pozytywny po implantacji zarodka. Czyli wowczas, kiedy plód jest juz dolaczony do scian macicy i laczy sie z systemem krwi matki. Implantacja odbywa sie okolo 9-12 dni.
Jesli jestes w ciazy, to test ciazowy z krwi jest zwykle dodatni w ciagu 3-4 dni po impantacji, lub okolo 10-11 dni po zaplodnieniu i owulacji. Test ciazowy z moczu jestpozytywny kilka dni po
badaniu krwi."

Dzięki - co za przydatne informacje :) I naprawdę ciekawe :)
 
Dziewczyny po ilu dniach od odstawienia duphastonu dostanę @? :) Jest to juz drugi dzień kiedy go nie przyjmuję i póki co nie mam objawów zbliżającej się @..Test z rana negatywny ..tłumacze to sobie wypitym piwem i że latałam do wc co chwile..:p
 
reklama
Do góry