reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Robilam testa dzis rano o 5 :) hehe ale dalej nic i cholera nie wiem czy odstawiac ten duphaston? Czy jeszcze za wczesnie na test?nie wiem czy nie isc na krew bo przynajmniej na 100% bede wiedziec. Nie chce tez sztucznie przeciagac cyklu jezeli nic nie ma.
 
reklama
Justyna,ekspertem nie jestem-ale wypowiem sie,a co! :p
Wydaje mi sie,ze dupek ma takie same dzialanie jak luteina-chyba moze nawet lepsze.Czasem lekarze przepisuja luteinie na podtrzymanie jesli jest ciaza,albo na wywolanie jesli nie przychodzi.Dlugo Ci sie spoznia?Dla pewnosci idz na betke.

Happy,nie wiedzialam,ze to w tym dniu.

Shawty,co u Ciebie?
 
Dominika w zasadzie jutro ma byc dopiero. Testy z moczu negatywne. Mialam dzisiaj jechac ale nie dalam rady..poki co biore dupka dalej..boje sie odstawic ze w razie czefo moge poronic:p..no ale nie wiem czy cos jest bo testy negatywne. Piersi mnoe bola i mam uczucie ciezkosci w nich a tak to nic :)
 
Fumagoch-gdyby nie mikroporonienie mój synek miał by starsze rodzeństwo...tez mi przykro ale byłam bardzo młoda i mimo ze głupio to Brzmi to wiem ze lepiej ze tak sie skończyło.
Lisica, ,fuma-tuleee :*
Justyna zrob rano test jeszcze raz
 
Oda, Tuśka co tam u Was? Sa jakieś objawy??

Justyna, dzięki, że pytasz, u mnie objawy są, ale na zbliżającą się @. Ale nie martwię się na razie, tym lepiej będzie dla mojej pracy. Bardziej liczę na następny cykl.
Justyna, trzymam kciuki za nowe testowanie, może jest jeszcze szansa.

Fuma, a Ty długo się starasz, co mówi Twój ginekolog?
 
reklama
Happy no tez przechodzilam przez to :) najpierw euforia a pozniej okres:) kupilam pink test i zrobie jutro rano:) te z allegro jakies gowniane bo negatywy wychodza :D
 
Do góry