reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Happy czasami takie zmiany sa dobre ;-) kciukam zeby taka zmiana (jesli bedzie) wniosla duzo swiezosci i pozytywnej energii w Wasze zycie, wszystko sie pouklada :-)
 
Witam Was!:)
Happy współczuję..też lubię miec już wszystko poukładane i tak jak ma byc..:)Dlatego nie dziwię Ci się...Sesi jeszcze nie gratuluję ale zyczę wszystkiego dobrego, żeby ciąża się utrzymała :) Bo jeszcze @ może przyjsc i oby jej nie było!!
 
Hej babeczki :-)

Happy 16 razy :-O , to nie zazdroszcze, u mnie bedzie teraz 7 ale ja to akurat sie ciesze (jeszcze ;-) , jak bedzie 27 to sie wkurze :p ) , jutro jedziemy do biura i moze podpiszemy umowe (OBY :-D ) i mysle ze maks 01.11 przeprowadzka, bardzo bym chciala zeby sie udalo :-)

Milego tygodnia wszystkim zycze !!! :-)
 
Dziewczyny mąż już odebrał wyniki :) I wyszło mi cmv Igg dodatnie(148 a norma jest do 5,99.....:/) a Igm ujemne..i kurde denerwuje się bo nie wiem co to oznacza..do lekarza idę we środe(spróbuje się wepchac)..TSH mi wyszło 1,55.
 
Justyna co do tego cmv to nie podpowiem, bo nie wiem nawet co to jest :-\ , ale widac ze jest sporo pow normy :-\ , a jesli chodzi o tsh to jest super ;-)

A mnie dzisiaj co i rusz kluje lewy jajnik i nie wiem o co kaman :-O , bo dzis mam dopiero 6 dc, wczoraj @ sie skonczyla ...
 
CMV to cytomegalia :) Ale już się dowiedziałam, że jeżeli IGm ujemne a IGG dodatnie to świadczy tylko o przebytej chorobie. Toxo ujemne :)
Beatko a co do tarczycy to też się cieszę na ten wynik:)mnie jajnik też kłuje lewy i sluz plodny także bedziemy działac ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry