reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny :)

Ja w ciąży mieszkałam z moim kotem i wszystko było ok, głaskałam go, spał ze mną. Nie czyście kuwety w ciąży i to powinno wystarczyć. A najlepiej to sprawdzić faktycznie czy przechodziło się już toxo.
Poza tym toxo łatwiej zlapać od niemytych warzyw i owoców oraz surowego mięsa niż od zwierzaka.
Ja siedzę w pracy dzisiaj. I nikt nie włazi jak to w sobotę.
 
reklama
Co do toxo to dobrze pisze Nika ;) Można robić wszystko, ale podstawa to często myć dłonie. Można się zarazić od ptaków, kuwety, od źle umytych owoców warzyw, surowego mięsa no i bardzo ważne przez kontakt z ziemią można się zarazić toxo (wszystkie roboty w ogrodzie robić w rękawiczkach i dobrze po tym umyć dłonie)
 
hej....tak sobie tu zajrzałam spontanicznie i spodobała mi sie atmosfera....znajdzie się dla mnie miejsce;-)?

mam 2 letnią córę i zamierzam postarać sie o rodzeństwo dla mojego "bandyty" tak właśnie na przełomie wiosny i lata....
 
Fuma - no przydałoby się zrobić usg i zbadać przeciwciała anty tpo ( u mnie było powyżej 1000). Teraz, jak już wiadomo, że coś się dzieje i dostałaś leki na pewno będzie dobrze, migiem zaciążysz i piękną dzidzię urodzisz :D
hahaha, to mnie historią z proboszczem rozbawiłaś:-D

Carla - brawo! Odpowiedź na pozew napisałaś, wygraną masz w kieszeni :)

Diablico - witamy i zapraszamy :)

Ja dziś rozpoczęłam pakowanie. Mąż wczoraj był w domu teściów i tam też pakował nasze rzeczy. Teraz pozostaje nam się modlić, żeby się ociepliło i udało się przewieźć wszystko.
My z Synusiem czujemy się już znacznie lepiej :)
 
Diablica witaj:):)pewnie,ze sie znajdzie miejsce:)
Ja dzis odebralam wyniki morfologii,poziomu cukru i cholesterolu..cukier i cholesterol super.Wyniki morfologii ogolnie ok tylko wyszlo mi,ze mam za duza liczbę monocytow...tłumacze to sobie tym,ze od wczoraj troszke zle sie czuje,przewiało mnie cos i chyba mnie przeziebienie bierze...powtorze badanie za jakis czas jak sie bede lepiej czula.
Niemartwsie..super,ze czujecie sie juz lepiej:)
A jak reszcie dziewczyn sobota minela?;)
 
Witam z W-wy :) przyjechałam z mężem trochę pomieszkać ;-). Nie wiem co ja tu będę w sumie robić , jest tak zimno, że spacery , sanki odpadają, mam nadzieję że mróz odpuści.
ianka - fajnie że się budujecie , kurcze kolejnej osobie spełniają się moje marzenia :tak:zazdroszczę , a w jakim mieście jeśli można spytać?
Diablica - pewnie że się znajdzie:-)
niemarwsie - nie lubię się pakować , jak by mi przyszło się teraz przeprowadzać to bym oszalała chyba , wciąż się dziwie jak dwoje ludzi może zgromadzić tyle rzeczy.Powodzenia w urządzaniu , to najprzyjemniejsza część :-)
carla - to się rozpisałaś ...i dobrze !
kazimiera - drogie to badanie u Ciebie , no ale zrób dla pewności.
 
Witam:)
A my bylismy dzisiaj u moich rodziców:) posiedzieliśmy, pograliśmy w pokera :-):-) no i popołudnie zleciało...
Diablica - Witaj... a miejsca tutaj jeszcze sporo, rozgośc sie.
Niemartwsię - oj przeprowadzka - męcząca a zarazem bardzo przyjemna:) ale wszystko trzeba przeżyć.
.... u mnie dzisiaj mrozi na całego, rano miałam szał sprzątania, prania, upiekłam chlebuś obiad zrobiłam i się zmeczyłam heh:-).... ale muszę się wam pochwalić - staje dzisiaj na wage a tam już kilo mniej - i mogę sobie przypisać 10 kg spadek - trochę to zajęło bo rok - miałam troszkę przerw w dietkowaniu - potem te leki itp... no ale jakoś specjalnie też sie nie katowałam no i 10 kg jak ręką odjął - a jednak niemożliwe stało się możliwe - wystarczyło zmienić zasady żywienia :D... ale jestem szczęśliwa - jeszcze bym tak chciała z 3 kg zejść i trzymać wagę - ok życzę miłej nocki i do jutra:D
 
hej dzięki za przywitanie....tak po cichu postaram się jakoś w tło wkomponować;-)

aniołek BB- a cóż to za nawyki żywieniowe o tak cudnym działaniu???zdradź plis bo i mnie by sie przydało troszke zgubić przed kolejną ciążą
 
reklama
Fuma_Foch w ciąży tak jak ktoś wyżej pisał TSH będziesz musiała regularnie badać, co miesiąc wizyta u endokrynologa i zapewne zwiększy Ci dawke w tym okresie... mi po zajsciu w ciążę wynik od razu skoczył do ponad 7 przy systematycznym przyjmowaniu leku, w ciazy dawke miałam 150 teraz 100.Tarczyca płodu zaczyna wytwarzać hormony dopiero po 12 tyg, więc to bardzo ważne...
ianka Diablica witajcie!
AniołekBB wow 10 kg! gratuluje, trzymaj się w dalszych postanowieniach!

Ja dzisiaj ledwo żyję, leczę kaca, po babskim wypadzie:baffled: Trochę późno ale miłej reszty weekendu życzę dziewczyny:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry