reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja ciekawa jestem jak Juleczka wygląda:-) Dawno nie widziałam malutkiej Księżniczki, ostatnio tylko chłopaki się rodziły, nawet szwagierka syna urodziła:-p
Nooo marcowe dzieci są fajne:-D:-D:-D Też jestem tego przykładem haha:-p

WASILA myślę, że Ty spokojnie do maja doczekasz:tak:

ANIOŁEK jeeeeee teraz tak myślę, że ja Ci przeca wywróżyłam, że do nd urodzisz:-p:-p


Nosz kurde blaszka. Właśnie się dowiedziałam, że szwagierka z Tomciem w szpitalu są - Malec ma zapalenie płuc!:-( Nasza Chrześniaczka była chora w nd, /to jego siostrzyczka/, może go zaraziła.. Kurcze Maluch 2tyg. i już szpital, biedaczek:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
To Nela też Tomka zaraziła jak miał 7 tygodni, coś te Tomeczki chorują za młodu. .. ale teraz tfu tfu młody zdrowy, nie choruje na szczęście.
Ja też jestem ciekawa jak wygląda Julka i jak czuje się Aniołek...
A my po imprezie, Nela wybawiona, a Tomek był grzeczny, nawet nie zaplakal przez dwie godziny. A najlepsze jest to, że on lubi ludzi i nie boi się. Dwa razy dawałam go na ręce obcym i zadowolony :) towarzyski chłopak z niego :)
 
CARLA jeee Tomuś dziś skończył 5 miesięcy:szok::-) Gdzie ten czas tak zapierdziela:-p Cmokasy od e-ciotki dla Tomusia:*:*
Fajnie, że Nela zadowolona /Nela od jakiego imienia zdrobnienie? Kornela?/, Martynka uwielbia takie wypady do bawialni;-)
 
Vegas nie zauważyłas że ją o swojej też czasem pisze Nelka?:)

Na fejsie jest zdjęcie ślicznej Julci:)
 
WASILA no właśnie zauważyłam, ale u Ciebie nic dziwnego skoro nazywa się Kornelka, a u Carli byłam pewna, że nie ma Kornelki, nie wiem czemu:-p To się nam dublują imiona na BB i to takie wcale nie popularne, no proszę:-)


Przejrzałam raz jeszcze album na grupie - AMELIA nie wierzę Ci, że teraz wyglądasz jak słoń skoro taka Lachonica byłaś przed ciążą - co najwyżej masz piłkę doczepioną w miejscu brzusia, a Ty CARLA może i źle się czułaś w ciąży /masz prawo bo ciąży brzuszek/, ale wyglądałaś świetnie!! Ale Wy Dziołchy jesteście wobec siebie surowe:-p
 
Ostatnia edycja:
Aniolek gratulacje! :*
duzo zdrowka dla Was.
Jutro napisze co zrobilam. Nie chce dzis psuc tak pieknego dnia :)
dzis dostalam @
coraz krotsze te cykle :(
 
Jeju jaka ona śliczna! ! Wiecie co? Jest podobna do mojej Nelki trochę, w pierwszej chwili jak zobaczylam Julcie to zglupialam :)
Vegas w sumie nie wygladalam źle, nie było widać tych 20 kg na plusie, ale czułam się fatalnie. Nie lubię ciąży ;)
Nela to Kornelia, codziennie żałuję że nie jest po prostu Nela, ale stwierdzilam że szanowana pani architekt czy adwokat Kornelia będzie lepiej brzmieć :D
Noo Tomasz dziś kończy 5 miesięcy, czas leci jak szalony nawet nie wiem kiedy to zleciało...
 
Hej Dziewczyny,

wchodze przed chwila na FB a tam taka niespodzianka, banan na buzi mam caly czas!!!

Aniolek- gratuluje Wam ogromnie, jest przeslodka malutka. Duzo zdrowka!!!

My wrocilismy z parku, dziecko mi sie wyszalalo, teraz kima, maz robi obiadek, jednym slowem fajna niedziela ;) pogoda tez sliczna, moze nie 20 st. jak zapowiadali ale piekne slonce :-)

Milego popoludnia laski!!!
 
A my dziś z Perłą nie miałyśmy za ciekawej nocy. Mała teraz odsypia a mi się oczy zamykają:-p Ale nie idę spać bo dla mnie te drzemki nie są zbawienne, ja potem chodzę jakaś taka nieprzytomna;-)

U nas dziś też piękne słonko, ale nie wychodzimy. U nas inhalacje górą;-) Kurcze wolałabym wziąć chorobę Martynki na siebie by tak nie cierpiała.
 
reklama
AAAAAAAAAAAA ALE WIEŚCI , OD RAZU MI SIĘ HUMOR POPRAWIŁ :-D ANIOŁEK - KOCHANA GRATULUJE !!!:-D:-D :** , mam nadzieję że się dobrze macie :)

Carla - padłam :-D

Vegas - hehe wstawię zdjęcia ale nie dziś bo mocy brak , no niestety tak już mam że tyję wszędzie . brak ruchu robi swoje .

Kurfa no a ja fejsa nie mam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mała znów chora noż ku…a nie wyrabiam , dopiero co katar jej przeszedł parę dni temu a dziś znów szpiki do pasa :wściekła/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry