reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie :) a ja z dnia na dzień coraz poźniej wstaje, ale to chyba przez to, że znowu miałam dzisiaj problem zasnąć od 3-5 rano... masakra..
Vegas - córcia cudna :)
Vinga - no to dobrze, że z dzidzią OK, ale masz długą szyjkę w porównaniu do mojej :szok:..... No i trzymam kciuki, żeby szybko po podłączali media, żebyście się mogli wprowadzić.
Miłego dnia....
 
reklama
Hej! ale sie rozpisałyście ;P
Aniołek-super,że masz już wiekszość ciuszków.Ubranka dla dziewczynek robią sliczne..szczególnie sukienusie :):)
Vegas-ale ładna Twoja córcia :)
Vinga -daj znać jak już bedziesz po wizycie u dewelopera..mam nadzieje,że sie szybko ogarną i bedziecie mogli sie wprowadzac niebawem!
Muffi-no własnie mi coś tu Ciebie brakowało.Wracaj do nas szybko!:)
 
Nie taka odważna jak mnie malują :D Poprostu z doświadczenia wiem, że mała różnica wieku między dziećmi jest najlepsza, chociaż niekoniecznie dla rodziców :))
 
Samosia dam znać ale nie wiem czy dam radę dziś jeszcze do nich podskoczyć. zależy ile u lekarza będę czekać, mam na 14, a deweloper zamyka się o 16 :p ale w tym tygodniu muszę to załatwić
dziś mój tata zasięgnął języka u kierownika elektryków (to jego znajomy) i podobno do marca będziemy mieć podłączenie prowizoryczne prądu.... ale ważne, że będzie, bo inaczej nie można by było ogrzewania podłączyć a to katastrofa by była
sorki że ja tak ostatnio tylko o sobie :(
zaraz idę Nata położyć spać
 
Forum jest po to, aby się na nim wspierać i cieszyć z sukcesów, jakimi na pewno są zajścia w ciążę, a także urodzenie dziecka. Dlatego też uważam, że kultura wymaga, aby każdej nowo zafasolkowanej pogratulować, a także tej, która dziecko urodzi. To, że ktoś bez wyraźnego powodu ignoruje czyjeś posty nie jest moim zdaniem usprawiedliwieniem, aby olać fakt, że ta druga osoba urodziła. Ale cóż, nie każdy wie, co to kultura. W każdym razie tej "wysoce kulturalnej" pogratuluję, jak już urodzi, bo tak wypada i taka jest też funkcja tego miejsca.
 
Kurcze dziewczyny ja chyba nie na ten wątek trafiłam co potrzeba :-D Zobaczylam tylko starania od wiosny lata a na rok nie spojrzałam :-D bo ja w 2014 roku zaczynam....
Nie ma to jak być nowym na forum, wybaczcie...:sorry2:
 
Jasmina ale nikt Cię stąd nie wygania !!! My tu już jesteśmy od 9 miesięcy...zgrałyśmy się ...prawie wszystkie !!!
Ja teraz tez odłożyłam starania do przyszłego roku !
Jeśli czujesz się tu obco...szkoda! Ale jeśli chcesz to zostań z nami !!!

Carla wiesz że masz rację !!! Zauważyłam to niedawno !!! Nawet jak do kogoś ma się mniejszą sympatię ...choć ja Was kocham oczywiście ...to grzeczność wymaga zachowania pewnych zasad ... I JUŻ !!!
 
Hej dziewczynki, poczytalam Was troche.
Z gory sorry jak kogos pomine, nie jest to bynajmniej zamierzone ;)

Aniolek- widze, ze szalejesz z ciuszkowymi zakupami dla corci;) brzusio sliczny, taki zgrabniutki. No I wspolczuje bezsennosci, cale szczescie mozesz rano odespac ;)

Dorcia- ale pech z tym autem, dobrze ze naprawi sie te rysy malym nakladem kosztow. U mnie w garazu tez wisi taka zelazna podkowa i qrcze zaczelam sie zastanawiac czy jej nie zdjac z tej sciany :/



Venna- jak po piatkowej wizycie??

Samosia- ciesze sie , ze zadomowiliscie sie juz w nowym mieszkankuJ nie ma jak na swoim

Tesiak- dobrze, ze u Ciebie wszystko ok. Ale fajnie rosniecie

Amelia- kciuki aby ten bol brzucha to bylo zagniezdzenie &&&

Carla- piekne masz dzieciaczki, zdrowka dla Neli,jesli moge cos doradzic to sprobuj klasc synkowi na brzuszek ciepla poduszke, ktora ma w srodku pestki wisni bodajze- Kirschkernkissen- ulge w bolach brzuszka przynosi u maluszkow


Jasmina- witaj, zostan z nami, nie sugeruj sie nazwa watku ;) juz niedlugo zima2013 a ja nadal w ciazy nie jestem :(


Vinga- duzy juz twoj Gabrys, mam nadzieje, ze szybko podlacza Wam prad abyscie mogli sie wprowadzic

Vegas- fajne fotki

A u mnie lipa po calosci, dostalam okres, buuuuuuuuu :no:
 
GABRYŚKA przykro mi:-:)-( Oby grudzień okazał się magiczny i były II kreski, bardzo Ci tego życzę:tak:
CARLA zgadzam się, ale też uważam, że jak ktoś napisał a to powinien napisać b:-p Napisz o kogo chodzi:tak: Aż się martwię, że to o mnie:-( Ja staram się każdej odpisywać, ale wiadomo, że czasem niechcący się kogoś pominie a przyznam szczerze, że czasem jeszcze nie do końca kojarzę nick z historią.
AMELIA oby to było zagnieżdżenie:tak: Mocno trzymam kciuki:tak:



Zapisałam się dziś na usg prenatalne. Wizytę mam 4.12;-) 15 dni licząc od jutra, szybko zleci:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
helou

Dziewczyny,przepraszam,ze ostatnio mnie tu malo ale po pierwsze moj tata jest w szpitalu a po drugie probuje powoli rozkrecac swoj tak zwany biznes.

HSG mam umowione na przyszly poniedzialek.Trzymajcie prosze kciuki.
Ten cykl bedzie bezstarankowy bo przed HSG nie moge.Ale dowiedziala, sie,ze moja ginka bedzie je robic to mi ulzylo.

VINGA -dobrze widzialam,ze masz dzisiaj wizyte.To kciuki.I zebyscie jak najszybciej mogli zamieszkac w swoim wlasnym mieszkanku.

IANKA-jak samopoczucie? I kiedy pierwsza wizyta?

MUFFI-piekne zdjecia na grupie.Tez pomyslalam,ze fajnie masz,moze tak blisko.

SAMOSIA-moze juz pisalas,wybacz ale zapytam-parapetowa juz byla;-).
no i chyba nam tez tu zrobisz wirtualna parapetoweczke,co?

JASMINA-witaj i zostan z nami.

GABRYSKA-jeszcze ja zostalam i DORCIA.Dotzrmamy Ci towarzystwa.KCIUKI za staranka&&&&&&&&&.

TESIAK-masz termin porodu na 14.02? ale fajnie


AMELIA-ja tez trzymam kciuki.Niech to bedzie TO


KURCZAK-my mamy z mieszkaniem podobnie,tez poki co koczowniczy tryb zycia prowadzimy.

CARLA-sliczne masz dzieciaki.Na Tomaszka nie moge sie napatrzec,sliczny maluszek
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry