reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam :)
Jestem świeżo upieczoną mamą 2 miesięcznej Poli. Za jakiś czas zaczynamy starania o następne dziecko :) Planujemy zacząć w kwietniu, ale czas pokaże jak to będzie.
 
reklama
Tesiak witaj, dobrze, że ostatecznie u Ciebie wszystko okey !

Dziewuszki piękne brzuszka macie :)

Dorcia Twój tekst rządzi: "niestety zawsze prowadzę...a to samochód...a to męża do domu" :D:D:D

Amelia a może może to ten czas i udało się ;) trzymam kciuki oby tak było.

Carla a ja nie widzę żadnych fotek :(
 
Kurczak...bo taka prawda..po imprezach zawsze coś lub kogoś prowadzę ! :-p
Jak się czujesz mamuśka ????

Jasmina
WITAJ...szybciutko podjęłaś decyzję o drugim dzieciąteczku. Ja nie byłam taka odważna i widać jak dłuuugo zwlekałam !

Vinga
odezwij się po wizycie !!!

Carla Ty w ogóle odważna i silna babka jesteś !!! Mnie pewne rzeczy już by dawno na łopatki rozłożyły.Dobrze mieć taka pozytywnie nastawioną do życia kupmpelkę !!! A jak z małżonkiem....hormony już opadły ????

Amelia
a ja mam odwrotnie...mam problemy z zaparkowaniem ale przodem...tyłem lepiej mi wychodzi
Podejrzewam że seat jest takiej długości jak twój kombik :)
 
Ostatnia edycja:
Jasmina - witaj, faktycznie odważna z Ciebie mamusia :) powodzenia w staraniach,
Dorcia - hehe ja na szczęscie jeszcze nigdy nie musiałam prowadzić mojego męża, potrafi pić z umiarem :)

kurcze, wpadne później bo przyjechał serwisant od pieca gazowego... miał być o 17 :) uwielbiam tą ich punktualność :)
 
Jaśmina witaj i powodzonka.

Dorcia ano dobrze, nie narzekam, czasem coś zaboli, coś zakłuje, ale ogólnie samopoczucie lepsze niż przed 20 tc :) 27.11 wizyta.
Dzidziuś mocno kopie, jak kopie do góry nogami to pół biedy, ale jak zasadzi kopniaki w okolicach podbrzusza-blizny to dziwne odczucie - wygodny już w brzuszku, bo nie mogę za bardzo na krzesłach siedzieć, od razu się rzuca ;)
Kiedy idziesz do dentysty?

Aniołek daj znać jak tam Pan Serwisant poradził sobie z piecykiem :)
 
Oki jestem, teoretycznie z piecem ok, grzać grzeje tylko ostatnio mnie zaniepokoiło, że w nocy załączał się jak wsciekły fakt faktem temperature w pokoju utrzymywał ale kaloryfery były delikatnie letnie...

No a ja miałam wam jeszcze napisać, że jak zwykle poszalałam z ciuszkami dla niuni :) już praktycznie większość wyprawki ciuszkowej mam, zresztą cięzko mi określić co bym jeszcze potrzebowała, bo nie wiem jaka pogoda będzie w kwietniu... może sie jeszcze rozejrzę za jakimś kombinezonikiem, patrząc na końcówke marca tego roku heheh :) no i jakieś sukieneczki bym jeszcze chciała na lato :)
 
Aniołek a co Ci powiedział na to, że się tak załącza często?


Vinga, melduj się tu po wizycie :))
 
AMELIA chyba bede musiala sie wybrac do jakis sklepow za tym prezentem. Z ubraniem tez nie bedzie latwo. Teraz nosi rozmiar 92 czyli jak dwulatek.

KURCZAK ciesze sie ze masz sie lepiej:)
 
Tesiak a Żywiec tak w ogóle to również mi nie obcy, mieszkałam tam swego czasu :) mieszkasz w samym Żywcu czy na jakieś wiosce?
 
reklama
Ze tak ma być, żę grzeje ale na małej mocy i najważniejsze, że temperature utrzymuje..... juz widze moje rachunki za gaz :) hehe no nic zobaczymy i poczekam jak temperatura będzie niższa, czy będzie w nocy mocniej nagrzewał te kaloryfery.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry