reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hejka, ja tak tylko na chwilkę zaglądam -
Fuma - trzymam kciuki - oby mięśniak okazał się fasolką :)
Ianka - po ciuchutku gratuluję, czekam jutro na poranne wieści,
Dorcia - fajny kolorek, robisz mi smaka tym serniczkiem, mi mąż własnie robi tosty na kolacje
Gabryska - widzę że u ciebie też wypieki :) mniam mniam....
a ja byłam dzisiaj na ciuchach i kupiłam chyba z 20 ciuszków dla małej, :) przewaga bodów, wiec teraz już będe rozglądać się za innymi rzeczami... :)

OK zmykam na kolacje milego wieczorku.
 
Ja kupiłam już czekoladowy brąz żeby zakryć rudy , ale dużo osób mówi że nie jest źle...w świetle dziennym pewnie będzie jaśniejszy. Ale jakoś nie mogę się do niego przekonać...prześpię się z nim :-pi zobaczę jak będzie rano wyglądał. W ogóle to jest nierówny bo powinnam mieć dwa opakowania farby a miałam tylko jedno :-(

Aniołek widzę że wirus zakupowy dotarł i do Ciebie. Ja wczoraj kupiłam mężowi w lumpeksie superowy sweter...za 10 zł:szok:

Ianka
zrobiłaś może dzisiaj drugi teścior ??? Jak Roksanka zjadła pierożki ???

Też zmykam spać-ta pogoda mnie dobija ...a ponoć w tym roku mamy mieć zimę stulecia ...brrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
IMAG0641.jpg gravid po duńsku oznacza ciąża :-D , o jeju jeju :) teraz do pełni szczęścia brakuję mi tylko widoku serduszka.

Dorcia ładny masz ten kolor, ten co kupiłaś zostaw na przyszłość a ten zostaw, ja zrobiłam sobie raz naprawdę pomarańcz , pierwsze wrażenie było straszne, ale teraz cały czas chcę wrócić do tego koloru i bez skutecznie. A pierożki no cóż wyjadała środek ale jakoś przeszmuglowałam trochę ciasta
 

Załączniki

  • IMAG0641.jpg
    IMAG0641.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 25
Ianka o jeju, jeju !!! Dobrze że dopisałaś tłumaczenie po polsku bo miałybyśmy niezłe myślenie ! Wiedziałam, czułam to !!!
Kochana spokojnych ,nudnych i zdrowych dziewięciu miesięcy ( raczej ośmiu) !!!

GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!!

Ale się cieszę , może Ty rozwiążesz worek z II ......ale super !!!

Mimo moich nocnych wymiotów będę mieć dzisiaj udany dzionek !!! Takie wieści z samego rana !!! SUPER !!!

P.S. Ale mnie wkurzają te kropeczki przy nicku !!! Są za małe żebym mogła dojrzeć czy ona zielona czy szara...jeden minus "new image"
 
dzięki Dorcia , teraz tylko ten stres do 8 tygodnia , bo wtedy dopiero pierwsza kontrol :( czy wszystko się dobrze rozwija. jak miałam 7 października ostatnią @ to który to tydzień ? 5?
Dorcia chora jesteś że wymiotowałaś ?
co do forum ja jak się zaloguję to mam starą wersję, przed zalogowaniem jest nowa nie kapuję o co biega
 
Ianka - takie wieści z rana :) Kochana Gratuluje ! , strasznie się cieszę :) ) , a wcześniej nie możesz iść ??

Dorcia - co Ty tak tyłem pozujesz ;)? , mnie też się kolor podoba :) , właśnie , co to się dzieje że wymiotujesz ?
 
Ostatnia edycja:
Ianka - moje gratulacje :) to widzę, że comiesięczna ciagłość nowo zafasolkowanych nie została zaburzona :)
tylko ciekawe gdzie uciekły nasze najświeższe mamusie Vegas i Venna....?
ok wracam do pracy...
 
reklama
Vegas , Venna gdzie się podziewacie ???

Ianka tak wychodzi 5 tydzień !!! Ale czad !!! Za trzy tygodnie wizyta !!! WOW !!! Zleci kochana szybciutko te 21 dni...zobaczysz !!! Ale się cieszę !!!

Amelia od tyłu lepiej wyglądam ...hehehe !!!

Nie wiem co to się dzieje że wymiotowałam...strasznie w nocy bolał mnie brzuch,miałam biegunkę i te nieszczęsne wymioty. Teraz jest już całkiem ok ...może to tylko taka jednorazowa "akcja" ? Zażyłam stoperan, może on pomógł ?
Jak na razie zjadłam lekkie śniadanko i zobaczymy co będzie

Korzystając z wolnego dnia muszę pomyć wreszcie lodówkę ...więc zerknę popołudniu do Was !!!

Ianka kurcze ale się cieszę ...nooooo !!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry