reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ianka o kurcze kobieto jaka nowinka z samego rańca ...super ...super...trzymam kciuki za ten elektroniczny teścior &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i daj znać jak tylko zrobisz !!!
A który masz dzień cyklu ? Jakieś objawy fasolkowe Cię naszły ???
O jeju jeju...ja też chyba jajo zniosę ...to będą dwa !!!

Co do samochodu to jak kupimy to się pochwalę ... oki ???
Jak na razie jestem przerażona całą tą drogą ...pociągiem i w ogóle .

Idę piec serniczek :-D
 
Dorcia- ale mi smaka na sernik narobiłas!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę kawałek!!!!! Ciężarnej sie nie odmawia:-)
 
dziś jest 31 dc ale ja mam @ między 29- 35 dni, tak że nie wiem kiedy @ powinna przyjść, a kreseczka się pokazała szybko nie jak ostatnio, miałam nic dziś nie pisać żeby się nie nakręcać ale nie wytrzymałam jak zobaczyłam, tak że może nie piszmy o tym bo jak jutro wyjdzie negatywny test to się załamię. A objawów nie mam żadnych , dzis mnie brzuch pobolewał ale to tyle.
Mój dziś w domu bo go poszczyknęło w krzyżu i ledwo się rusza, a położna była u małej i z powiedziała żeby ją odstawić już od flasi w nocy i najlepiej w ogóle ze względu na uzębienie, że popłącze 3 noce, poprzytulać się ale nie ustępować, ale to poczekam jak mój się wykuruję bo cóż się będę sama męczyć :)
Dorcia to w piątek jedziecie? a to taki wypad we dwoje :) to się pochwal jak kupicie , i też bym nie odmówiła serniczka mniam mniam . Ja właśnie wyciągam pierożki z kapustą, mojej damie zrobiłam 3 z borówkami które uwielbia ale założe się że w pierogu nie zje ! już raz próbowałam.
 
Dziewczynki miał być serniczek z brzoskwiniami a wyszedł z rosą...zapomniałam dodać brzoskwinie !!! Jak wystygnie to wyślę priorytetem !!!

Ianka ja bym leciała po zwykłego sikacza i zrobiła teraz...nie z porannego...jeśli byłaby choćby malunia kreseczka to oznaczało by tylko jedno FASOLKĘ !!!
Tak , tak w weekend robimy sobie mało romantyczny wypad we dwoje !
Uważam że w pociągu raczej romantycznie nie będzie...choć kto to wie ?
Jeśli kupimy to na pewno się pochwalę...zresztą ostatnio wszystkim się Wam chwalę...jak zawsze milczałam tak teraz....wywnętrzniam się :-D

Zmieniam kolor włosów z brązu czekoladowego na londyńską czerwień...zobaczymy co mi wyjdzie !!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć

Dziewczyny ja tak na szybko.Przepraszam,ze każdej nie odpiszę, jutro to na pewno zrobię. Koszmarnie się czuję dzisiaj:baffled:.

Byłam dzisiaj u ginki i Tak: COŚ tam jest-prawdopodobnie mięśniak. Wcześniej się nie ujawniał bo miałam pełny albo niepiełny pęcherz już nie pamietam z tego wrażenia.No to fajnie, tego jeszcze nie miałam.Dostałam luteinę i skierowanie na betę tak,że jutro już coś będę wiedziała.Chociaż na ciąże nie liczę przy tym progesteronie.Ale nic to walnę sobie luteinkę i wreszcie się doczekam @. Dostałam też skierowania na HSG ale nie mam na badanie czystości pochwy to nie wiem.Pomyślę nad tym jutro bo dzisiaj zdycham.
 
ianka- zaciskam kciuki&&&

Fuma- mam nadzieje, ze wyjasni sie kwestia z tw zdrowiem

Dorcia- wywnetrzniaj sie ile chcesz :) twoje posty super sie czyta. A ja na zyczenie mojego szkraba przed chwila upieklam muffinki :-)
 
Gabryska to wymiana...muffika za serniczek :-D
Mówisz że mogę się wywnętrzniać :-D

Fuma jesteś pewna że nie ma szans na fasolkę...nawet ginka nie jest tego pewna dlatego dała Ci skierowanie na betę !!!
Oby to "koszmarnie czuję się dzisiaj" było "fasolka sobie urządza mieszkanko !

A ja jestem ...marchewka !!! Jutro nakładam kolejną farbę....buuu
 
Dorcia- juz wysylam muffinke dhlem :-) lo matko marchewkowa londynska czerwien, polozysz jakis brazik na to i git bedzie :)
a ja wychodze ogolnie z zalozenia, ze to forum jest do wywnetrzniania sie wlasnie ;-)
 
reklama
Ianka napiszę tylko że 3mam kciuki ;)

Fuma jejku co chwilę coś… ja bym spróbowała na twoim miejscu zmienić ginkę, skoro ona sama nie wie co to jest i o co chodzi z tymi twoimi cyklami. Mam nadzieję, że okaże się, że to fasolka ;]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry