reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Bubbles moze lepiej ze poczekalas do 7. Sama nie wiem jak z tymi zaburzeniami.

Lisica duzo zdrowka dla synka.

Anastazi to z niecierpliwoscia czekam na relacje z pierwszej wizyty.

U nas do powiekszonej wartoby doszla powiekszona sledziona. Podobno typowe obiawy dla mono. Czekamy na laryngologa.
 
reklama
Hmm a który masz dzień @? I masz normalne objawy jak na @? Bo może to krwawienie implantacyjne?

Co do jesieni to według mnie najgorsza pora roku, zimno, mokro i tak ponuro, że się wszystkiego odechciewa:crazy:

Okres niby zaczal sie 1.11 ale to byl wlasnie ten sluz i troszke brozowego czego a rano 2.11 polecial mi najpierw taka blada krew chocby zorcienczona z woda i prze pierwszy dzien nawet krwawilam , dzisiaj tez taka jakby rozcienczona ta krew... nie wiem sama ! ale w dzien kiedy mialam ten sluz z krwia robilam test nie bylam w ciazy, wyszedl negatywny... Eh... moze schizuje i za bardzo sie przygladam, obserwuje... A objawy na miesiaczke mialam duzo wczesniej ale jejj nie dostalam, i przedwczoraj bolal mnie kregoslup i rwaly uda i kolana tak jak to na okres a juz bylam w trakcie... eh dobrze ze jade do ginka bede napewno spokojniesz obojectnie czy bedzie dobrze czy zle ... :szok:
 
Nadziejko u mnie kolor powoli przypomina braz ale myję codziennie. Już dawno nie miałam tak ciemnych włosów. A akcja z policją to Katka, nie ja ;-) choć my też mieliśmy za młodu pomysły :-D

Ritta dziękuję.
 
Bubbles moze lepiej ze poczekalas do 7. Sama nie wiem jak z tymi zaburzeniami.

Lisica duzo zdrowka dla synka.

Anastazi to z niecierpliwoscia czekam na relacje z pierwszej wizyty.

U nas do powiekszonej wartoby doszla powiekszona sledziona. Podobno typowe obiawy dla mono. Czekamy na laryngologa.

biedna... A opuchlizna troche zeszla?
 
Okres niby zaczal sie 1.11 ale to byl wlasnie ten sluz i troszke brozowego czego a rano 2.11 polecial mi najpierw taka blada krew chocby zorcienczona z woda i prze pierwszy dzien nawet krwawilam , dzisiaj tez taka jakby rozcienczona ta krew... nie wiem sama ! ale w dzien kiedy mialam ten sluz z krwia robilam test nie bylam w ciazy, wyszedl negatywny... Eh... moze schizuje i za bardzo sie przygladam, obserwuje... A objawy na miesiaczke mialam duzo wczesniej ale jejj nie dostalam, i przedwczoraj bolal mnie kregoslup i rwaly uda i kolana tak jak to na okres a juz bylam w trakcie... eh dobrze ze jade do ginka bede napewno spokojniesz obojectnie czy bedzie dobrze czy zle ... :szok:

Hmm jeżeli to by była implantacja to test mógłby wyjść negatywny, bo dopiero dwa dni po, wydzielany jest HCG, faktycznie lepiej się upewnić u ginekologa:tak:
 
reklama
Do góry