reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Blue czasem pociaga mnie na wymioty...
Tez zawsze przed @ cycki nabdzmiewaly i bolaly plus podbrzusze a teraz nic a nic...
Juz sama nie wiem co myslec:(
 
reklama
Blue czasem pociaga mnie na wymioty...
Tez zawsze przed @ cycki nabdzmiewaly i bolaly plus podbrzusze a teraz nic a nic...
Juz sama nie wiem co myslec:(

Ja będę myślec razem z Tobą..
Pozytywnie myśleć. Ja z fasolką damy Ci moc! I będę cały czas powtarzać, nie ma @ jest nadzieja, a jak jest nadzieja, to może być fasolka, a jak fasolka, to wzrost hcg, a jak wzrost beta hcg, to test, a jak test, to sikanie, a jak sikanie to pozytywny test, a jak pozytywny test, to radość! Wiec cały czas trzymam kciukasy!!!! ;)
 
Rozumiem że masz uraz... ja tez jak byłam w ciązy z Nadią i rozmawiałam na styczniówkach to z niektórymi sie nie dogadywałam bo uważały sie za najmądrzejsze ze wszysto wiedza najlepiej.. :) ale Amelie szczerze mówiąc nie przejmowałam sie tym po prostu nie pisałam do nich i tyle...

Mam nadzieje że wkoncu Ci przejdzie i nas polubisz:)
A napewno znajdziesz w nas oparcie w trudnych sytuacjach jak bedziesz tylko miała na to ochote...:)

Dziś niby mam owu, troche boli mnie podbrzusze czy to zły znak??>
 
Rozumiem że masz uraz... ja tez jak byłam w ciązy z Nadią i rozmawiałam na styczniówkach to z niektórymi sie nie dogadywałam bo uważały sie za najmądrzejsze ze wszysto wiedza najlepiej.. :) ale Amelie szczerze mówiąc nie przejmowałam sie tym po prostu nie pisałam do nich i tyle...

Mam nadzieje że wkoncu Ci przejdzie i nas polubisz:)
A napewno znajdziesz w nas oparcie w trudnych sytuacjach jak bedziesz tylko miała na to ochote...:)

Dziś niby mam owu, troche boli mnie podbrzusze czy to zły znak??>




ja tez tak mysle...:) mam nadzieje ze Amaliee nas polubi:):)i będzie do nas pisać dzień i noc haha:):)


co do owu....mnie tez bolało popbrzusze ale z tego co wiem to jak kobieta jest czula na takie rzeczy to odczuwa pobolewanie...
 
Amaliee - życzę Ci abyś poczuła, że z nami jest inaczej. Jest Ci trudno i nie potrafisz sie zaangażować na maxa. Rozumiem. Pamiętaj jednak, ze tu zawsze jesteś mile widziana i pozytywnie przez wszystkie odbierana. :) i nawet jak sie nie przekonasz na 100% to my jesteśmy przekonane do Ciebie.
Dziękuje za Twoją szczerość, w tych czasach ciężko o takich ludzi. ;)
 
reklama
Amaliee, mariaa ja zaczynałam pisać na Staraczkach 2013 (Ty Amaliee chyba też tam byłaś) i zupełnie nie mogłam się tam odnaleźć. Dziewczyny były już zaprzyjaźnione i totalnie mnie ignorowały. Poza tym miałam wrażenie, że zupełnie do nich nie pasuje. Ciągle rozmawiały o gotowaniu, obiadach. A ja jestem 11 godzin poza domem i nie gotuję więc co miałam pisać.

Każda z nas jest inna, ma inny tryb życia, inne zainteresowania, ale tu mam wrażenie, że rozmawiamy na różne tematy i każdy może się odnaleźć. Takie jest moje odczucie.

mariaa zaglądaj częściej, pisz co u Ciebie a na pewno się wkręcisz ;-)
 
Do góry