reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

amaliee ja kiedyś tez chwile udzielałam się na watku dla macoch...pisałam o tym jak maly...(miał wtedy z tego co pamiętam 5 albo 6 lat) jak przyjezdzalismy mowil do mnie ty kurwo itp. itd. był zlosliwy i wogole zle nastawiony do mnie...mimo ze to matka poszla w tango i zostawila mojego meza...nastawiala go przeciwko mnie bo była zazdrosna ze nam się ulozylo a ona została sama z dzieckiem.....wiec prawda jest taka ze ja naprawdę nie mam szacunku do tej kobiety i do tego co robila z dzieciakiem,,,,bo to nie było mile dla mnie....był moment ze wcale tam nie chciałam przyjezdzac...
 
reklama
Amaliee ale ona nie nastawiala dzieciaka przeciwko ojcu....tylko przeciwko mnie...maly jak przyjezdzal to potrafil plakac i krzyczeć ze mama mowi ze gdyby mnie nie było to on by miał normalny dom z tata i mama bo mamusia kocha tate a teraz nie mogą razem mieszkac przeze mnie...tak było...na szczęście ona znalazła sobie jakos dwa lata temu faceta i teraz jest spokoj...maly zapomnial o wszystkim,teraz zachowuje się grzecznie jak każdy 8-smio...prawie 9-cio latek... matka przestala robic takie scenki i wkoncu sytuacja jakos się unormowala...
 
ja tez Udzielałam sie na watku staraczki 2013 ale tylko chwilke, racja nie potrafią przyjac do grona nowej dziewczyny, a wy przyjełyscie mnie tu odrazu:p
tamten wątek nie dla mnie:D tu zostane do konca i jeszcze dłuzej:D jak mnie jeszcze bd chciały:p
 
Dziewczyny czy to normalne zr mam wiecej sluzu przed @ niz w czasie dni plodnych??

Z tego co ja sie orientuje to przed @ powinno być sucho..
Ja np. Zawsze przed miałam suche dni przed miesiączką, co jakiś czas może trochę śluzu, ale nie uczucia "mokro".
Teraz kiedy zaszłam, przed testowaniem, przed @. Miałam uczucie "mokro" i śluz był tak jak na dni płodne, ale nie lepki, taki kremowy..

Tylko ze z tymi śluzami to każda ma inaczej tez wiec może być rożnie Anias2.
 
reklama
Ookatkaoo - oczywiście, że chcemy! Przecież nie ma innej możliwości, kochana! :)

Anias2 - no właśnie. Przypomnij sobie jak miałaś kiedyś przed @.. Bo tak jak pisałam każda jest inna, każda inaczej ma, organizmy nasze sie różnią.
 
Do góry