reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Hej witam wszystkie staraczki jesienne:D

Nazywam sie Kaska mam 20 lat i jestem mamą Styczniowej Nadusi 2011;)

Pragnę dołączyć do jesiennych staraczek bo również jak wy chciała bym znów ujrzeć na teście 2 kreseczki:):)
 
reklama
blueberrry - jak tak to spoko ;-)
Bo ja akurat czuje się młodo i mam zamiar do puki się da zasuwać z córą na rolkach itp. Pewnie jeszcze razem na zakupy będziemy chodzić i ubrania sobie pożyczać :-) Wspólne randki sobie daruję :-p
 
reklama
No i to się nazywa power!!
Ważne aby z życia w pełni korzystać..
A jak coś nam nie pasuje to zmienić odrazu i nie marudzić.

A co do tych rolek to podziwiam, bo ja to próbowałam nie raz (za każdym razem poobijana cała)a teraz w kącie na strychu leżą wiec moją pasją sportową z dzieckiem będzie rower lub pływanie, w tym czuje sie najlepiej.
 
Do góry