reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka, a masz może link do programu takiego? Obejrzałabym sobie coś 'naukowego' w temacie starań a nie wiem jak znaleźć. Albo wyskakują mi strony o treści niekoniecznie uczuciowej albo wypowiedzi dotyczące in-vitro.
 
reklama
Pati edytowałam ostatnią listę i Cie uzupełniłam, żeby po raz kolejny jej dziś nie kopiować :)

Blueberry tak, cały czas bierz kwas foliowy. Jest szczególnie ważny w I trymestrze ciąży

Anulka - to tak jak mówił mój gin i tak też działamy :)
 
Anulka, a masz może link do programu takiego? Obejrzałabym sobie coś 'naukowego' w temacie starań a nie wiem jak znaleźć. Albo wyskakują mi strony o treści niekoniecznie uczuciowej albo wypowiedzi dotyczące in-vitro.

Inis ja znalazłam taką stronę
http://www.mamazone.pl
Dużo tam piszą plus jeżeli macie Dostęp aby ściągnąć aplikacje na wasze telefony to polecam aplikacje CIĄŻA dużo informacji, porad oraz animacje - jak, co, kiedy
 
Anulka - super, właśnie czegoś takiego mi brakowało! Aplikację na pewno ściągnę jak się uda - będę mogła Mojemu pokazywać co i jak. Dziękuję kochana! :-D
 
Będę go nadal przyjmować, nawet ostatnio się śmiałam do mojego męża że może mnie wspierać biorąc ze mną, ale on brać go nie będzie bo wspiera mnie codziennie pilnując żebym go brała.. :) dzięki Ritta :)
 
Dzięki tej aplikacji brak jakiego kolwiek stresu. Wszystko jest przejrzyste i proste. No a jak Ci sie nie uda ze ściągnięciem tej aplikacji to dużo informacji jest rownież na tej stronie krórą podałem powyżej. :)
 
Jak za 13 dni nie będzie dwóch kreseczek, to mój mąż będzie brać go razem ze mną, a teraz jeszcze poczekam za nim go będę futrować. :)
 
reklama
Ja z linkiem nie pomoge bo korzystam z telefonu...net nam cos szwankuje:/takze duzo nie pomoge...jak staralam sie o Fabiego zapisalam sie tez na strone :ZAPYTAJ POLOZNA OD TAMTEJ PORY PRZYCHODZA MI MAILE przydaly sie...nawet i jak urodzilam przychodza tam porady itp moze i tam zerkniecie;)
 
Do góry