reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Witam dziewczynki.

Fimka - nie wiem co myśleć o tym syropie :baffled: Ja kupiłam sobie kapsułki z wiesiołka na zwiększenie ilości śluzu płodnego i mam zamiar zacząć brać od następnego cyklu (jak ten nie wypali)

ma_gda_86 - ja w niedzielę i wczoraj miałam dodatnie testy owulacyjne i chyba wczoraj była owulacja :-)
Wstawiam Wam mój wykresik co byście mogły sobie podejrzeć ;)
 
Czesc Dzeiwczyny !

Ja dzisiaj wyjątkowo wolne, bede sprzątać całą chałupke ;) :O...

Pati - ja również różen opinie czytałam na temat testów. Szczerze nie wiedzialam ze lepiej je stosować pare cykli :O ! Myślałam ze jest to totalnie obojętnie :O.... Wiem że nie które dziewczyny czują sie już przed testowaniem ze sa w ciąży - hm.... ja raczej nie potrafie szczerze określić jak się czuje przed dnim miesiączki :(. Bardzo chce być w ciąży i wiem ze wiele rzeczy moge sobie wkrecać . Do wczoraj czułam się ze a może sie udało, nawet sobie myślałam ze chyba sie czyje że się udało, ale jak zrobiłam test i wyszedł negatywnie jakos zwątpiłam i teraz nawet że czuje się chyba tak samo juz zaczynam schodzić na ziemie i mysleć ze może to objawy znowu na okres :(:( ... Ojej jak ja bym chciala umieć tak poprostu wyluzowac....

Anulka Moj Seba urodził się 1 sierpnia o 1,47 w nocy ;) ! wiec prawie lipcowe dziecie ;)

Kazimiera Sebol jest na etapie odpieluchowania. W domu nie używa pampersów i już nawet kupke zaczął sam wolać , jednak w przedszkolu w pampersie ze wzgedu na to ze przebywaja duzo na dworze i jest wygodniej i pewniej ze nie bedzie chodzil zasikany :/ .

Ritta piękny wykres prowadzisz :) podpowiedz jak sie go robi. Jesli w piątek wyjdzie negatywny test , zaczynam od początku ....


Ps. Czy któraś z dziewczyn mieszka w Norwegi ? Ja własnie siedze na obczyźnie :/
 
Przepraszam za błędy jak coś nie do zrozumienia to pisać :O pokraka ze mnie komuterowa :szok:

Lece się brać za porządki ....

Aha i ja kawy nie ograniczam - bez niej bym padła :O
 
halo halo...aleście się dziewczyny rozpisaly od wczoraj....ciężko było nadrobić..,..:) WITAM WSZYSTKIE NOWE STARACZKI:):) NADZIEJA210 JA MIESZKAM W NORWEGII:p:):) NAPISZE JESZCZE CONIECO O TYM SYROPIE NA KASZEL....NIE ROBCIE TAKICH GLUPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziewczyny myslmy racjonalnie i ZDROWO:):):)
 
Dziewczyny, ja uważam, że testy owulacyjne są jedynie informacyjne. Nie gwarantują czy owulacja była lub nie. Są na forum dziewczyny, którym testy nie wyszły a owulacja była potwierdzona usg. Bo np. mocz był za bardzo rozcieńczony. Czy jest odwrotnie nie wiem. Ale myślę, że może być tak że LH wzrośnie i test to wykryje a pęcherzyk nie pęknie i dupa. Także ja traktuje je z dystansem.

nadzieja210 - możesz założyć sobie takie darmowe konto (klikając na mój wykres) i obserwować temperaturę i swój organizm. Co do mierzenia temperatury jest to trochę upierdliwe i trzeba przestrzegać kilku zasad bo jest wiele czynników które ją zaburza.

Ale jak radził mój ginekolog, w przypadku moich 30 dniowych cykli należy współżyć od 10 dc co drugi dzień do 20dc. Wtedy na pewno uda się wstrzelić w owulację i można odpuścić sobie całą resztę :)
 
Hej z rana:)
Wstyd sie przyznac ale Fabi jeszcxe z pampem lata jak mu ie chce to zawola ale z kupka gorzej...powie po fakcie ale jak na nocnik posadze to zrobi...
Mnie tez wczoraj dopadla mysl ze lipa z tego cyklu...chyba zaczynam przezywac to a nie chcialam tak...
Po wizycie u moich rodzicow w niedziele jeszcze bardziej mysle bo ojciec zapytal czy sie staramy:)a moj rzekl nie bronimy sie jak bedzie to bedziemu sie cieszyc bo tak do tego podchodzi...choc widzialam smutna mine jak test wyszedl negarywny...
Ja juz sie zakrecilam z tym wszystkim latam siusiu ciagle z malym tak samo mialam...wydaje mi sie ze suty sa jakies takie inne....

Pomozcie mi zebym zeszla na ziemie hehe

A co do kawy to do zajscia pilam normalnie bardzo lubie ale bez problemu przezucilam sie na inke:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anulka tutaj chyba żadna z nas po ziemi nie stapa równo haha:) wszystkie chcemy dzidzi i liczymy, mierzymy, sprawdzamy....i oby nam to wyszlo na dobre:) bo ja już nie mogę się doczekać:)
 
Do góry