reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka - jesteśmy na tym samym etapie. Ja sobie myślę, że to co mogłam zrobić zrobiłam a reszta należy do natury, ja nie mam na to wpływu. Próbuję żyć normalnie ale też myśli się kłębią. Test będę robić (jeżeli w ogóle) w dniu spodziewanej @.
Anulka nie smuć się, spróbuj się czymś zająć, nie doszukiwać objawów bo to niepotrzebnie nakręca.
A jak coś wyżal nam się tutaj ;-)
 
reklama
Ritta juz zupke zrobilam teraz makaron bede gotowac czekam na wode mieszkanie ogarniete mialam nawet posciel zmieniac ale odeszly mi checi:)
Wlasnie to czekanie jest najgorsza ta NIEWIADOMA DO @ ehhhh
 
Witam.
Pierwszy raz tutaj, ale wspólny cel, dać nowe życie.
Wiecie co teraz jest dla mnie najtrudniejsze, czekanie aby wykonać test ciążowy, a najgorsze jest to że nawet jak robię coś innego to myślami uciekam do jednego...
 
blueberrry witaj :)
Napisz nam coś o sobie i podaj termin najbliższej @.

Jak znajdę dłuższą chwilę postaram się uaktualnić naszą listę bo coś kobietka nam zniknęła.

Oj dziewczynki. Proszę mi się tu negatywnie nie nakręcać. Fasolki potrzebują pozytywnej atmosfery do zagnieżdżania ;-)
 
Coś o sobie. Jestem 23 letnią staraczką. Moja @ jest przewidziana na 28, wiec teraz dwa tygodnie czekania.
Jestem dobrej myśli, to dopiero początek starań, ale trzymam kciuki za fasolkę. :)
 
reklama
Serdecznie gratuluje :D:D:D jejku jak ja chce zobaczyc ta druga na swoim tescie hehe czasami nawet mam zwidy ;) :szok::szok::szok:

Ritta co drugi dzien od 10dc oooooooo chyba sie wykończe ale gdzieś w glębi ducha czuje ze okres sie zbliza wiec zbieram siły na kolejne szalenstwa w sypialni :O:O matko chyba bedzie trszeba pomyslec nad jakimis atrakcjami bo nudno zacyzna sie robic oj a to nie dobrze :no::zawstydzona/y::zawstydzona/y::crazy:


ale mam roboty w domu a mysli ciagle w jednym miejscu ale pocieszam sie ze sama nie jestem :-)
 
Do góry