reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Anulka - baaardzo bardzo się cieszę. Gratuluję kochana z całego serca :) :)

Napisal mi sms godzine temu że jedzie do brata. A ja właśnie wracam. Nie wiem czy będzie ani co będzie. Ale za Wasza rada - więc musi być ok! :)
 
Inis tylko się nie denerwuj :tak: wszystko jest na dobrej drodze.

Kurcze... jakaś taka pewna jestem tego, że nam się w końcu uda w tym cyklu. Najgorszy będzie zawód jeśli nie... :no:
 
Kurcze... jakaś taka pewna jestem tego, że nam się w końcu uda w tym cyklu. Najgorszy będzie zawód jeśli nie... :no:


Kochana ja trzyma bardzo za to kciuki :tak::tak: a kiedy testujesz ? :tak:

Ja mam cicha nadzieje ale leci ciagle ze mnie jakas woda po tej wypalance wiec plemniczki chba waunkow za dobrych nie maja :( no ale jak cos to w grudniu bedziemy znowu dzialac - juz sie na to nastawiam :szok::tak:

 
Jestem spokojna. Muszę powiedzieć szczerze ze post Anulki po wizycie, że fasolka zdrowa i wszystko jest ok dal mi takiego kopa optymizmu, że jestem spokojna. :)
 
Witajcie Dziewczynki!

Kobietka! Gratuluje! Mamusiu! Świetna wiadomość.

Przykro mi dziewczyny ze macie ciężkie dni z facetami. U nas tez troche nerwowo, ale nie aż tak. My juz 15 lat razem jestesmy, tylk czasem sie spinamy, tez na chwile. &&&& żeby sie wszystko Wam pięknie ułożyło. Pamiętajcie, ze godzenie sie jest najfajniejsze:)) hihi...l

a u mnie dziwnie, plamie ciagle, dzisiaj słabiej,na brązowo. Myśle, ze to po luteinie tak @ nie przychodzi. Brzuch mnie tez w ogóle nie boli. Czekam po prostu na @. Tempka wczoraj i dziś 36,64. Dziwne, bo juz powinna spać. Test dzisiaj zrobiłam i nic, nawet bladziocha. A moze te pecherzyki mniejsze mi nie pękły i teraz coś tam sie zrobiło? Hmmmm... Zaczynam sie powoli martwić.
 
reklama
Do góry