reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Hej ja tak na chwile bo brak czasu...pobudka rosolek moj zrobil,kosciol i z mama do tesco pojechalysmy chlopow pod blokiem zostawilismy...no i uff kupilam malemu prezent juz na mikolaja to mam spokoj:) moj obral ziemniaczki teraz piecze sie miesko i czekamy malego spakowalam bo jedzie z dziadkami my we wtorek dojedziemy do nich i w srode nad ranem Centum... a co do noclegow w szpitalu to dosc se na pidlidze to jeszcze trzeba placic a wszystko swoje:/ masakra...u mnie chociaz jak placisz spisz na lozku a nie na podlodze...mykam kochane milego dnia zycze:)
 
Witam sie i ja sorry za nieobecność ale przeziębienie mnie dopadlo plus zatoki i to akurat teraz w te dni :/ pozdrawiam i miłej niedzieli :)
 
Dziewczyny czy ktoras z Was musiala odstawic jakies wazne lekarstwa ze wzgledu na planowanie dziecka?

Ja od dwoch lat biore Metohexal, mam problemy z wysokim pulsem a ten lek mi go reguluje (dla przykladu puls ze 145 zbija mi na 80).
Przed rozpoczeciem staran bylam na konsultacji u lekarza a ten mi powiedzial ze jak bede miala podejrzenia ciazy to musze lek odstawic poniewaz moze doprowadzic do ciazy martwej (lek przenika przez wszystko co mozliwe i wysokie prawdopodobienstwo ze zatrzyma serduszko dziecka albo doprowadzi do nieprawidlowosci rozwojowych). Od 5ciu dni nie biore lekow, poki co czuje sie ok :)

Jakos wole byc przezorniejsza niz potem plakac. Powiedzial tez ze jak bede chciala to przepisze mi zamiennik ziolowy, no ale jakos sie boje ze to tez moze miec szkodliwy wplyw za zarodek.
 
dziewczyny, weźcie no mnie kopnijcie w dupsko bo głupie myśli przychodzą mi do głowy, świruję bo do pierwszej wizyty jeszcze ponad tydzień (idę 19.11) i martwię się, że coś może być nie tak. Mam tysiąc myśli na minutę i jeszcze więcej obaw, a to, że zamiast przytyć to schudłam, że za rzadko mnie brzuch boli, że nie mam mdłości, wiem, wiem, nie wszystkie dziewczyny muszą mnieć takie same objawy, ja to kurcze wszystko wiem ale i tak mnie jakiś irracjonalny strach ogarnia.

dla uspokojenia dziś rano zatestowałam, druga krecha sporo mocniejsza od testowej i pokazała się natychmiast zanim nawet mocz doszedł do kreski testowej, ba testowa się jeszcze nie pokazała a tu już była gruba krecha.

uffff.... spokojnie.... spokojnie... wszystko jest ok...

ot taka moja mała mantra od kilku dni...:baffled:

ps. pozdrawiam wszystkie staraczki!!! trzymam za Was mocno kciuki! &&&&&&&
 
dziewczyny, weźcie no mnie kopnijcie w dupsko bo głupie myśli przychodzą mi do głowy, świruję bo do pierwszej wizyty jeszcze ponad tydzień (idę 19.11) i martwię się, że coś może być nie tak. Mam tysiąc myśli na minutę i jeszcze więcej obaw, a to, że zamiast przytyć to schudłam, że za rzadko mnie brzuch boli, że nie mam mdłości, wiem, wiem, nie wszystkie dziewczyny muszą mnieć takie same objawy, ja to kurcze wszystko wiem ale i tak mnie jakiś irracjonalny strach ogarnia.

dla uspokojenia dziś rano zatestowałam, druga krecha sporo mocniejsza od testowej i pokazała się natychmiast zanim nawet mocz doszedł do kreski testowej, ba testowa się jeszcze nie pokazała a tu już była gruba krecha.

uffff.... spokojnie.... spokojnie... wszystko jest ok...

ot taka moja mała mantra od kilku dni...:baffled:

ps. pozdrawiam wszystkie staraczki!!! trzymam za Was mocno kciuki! &&&&&&&

Karola wszystko jest ok i prosze spokoj dla fasolki:) no
 
Karola staralas sie dosc dlugo wiec Twoje obawy sa zrozumiale. Poza tym na forum jest tyle roznych przypadkow co tez powoduje ze glupie mysli przychodza do glowy.
Musisz uwierzyc ze dzidzius rozwija sie prawidlowo i nie przejmowac sie objawami lub ich brakiem. Bo dlaczego mialoby byc inaczej :)
Ja nie mialam zadnych objawow ale to zadnych.
Czekamy na relacje z wizyty ;)
 
Ja do 4 miesiaca chudlam jak z nadia w ciąży chodzilam:) @ nie ma dalej. Kupilam 2 testy nie wiem czy robic jutro znow czy dopiero we wtorek? ? Poradzcie cos. Ja o 20 ide do kolezanki bo poklocilam sie z mezem. Odwalilo mu totalnie zwyzywal mnie od tumanow i niedorozwinietej. Mam dosc. Nie chce nawet patrzec na jego mordę. .. sory za slowo ale nawet nie wiecie jaj mnie go zabolalo... czuje sie jak skonczona idiogka:(
 
reklama
Katka ostro :eek: Nie wiem o co poszlo ale proponuje rozmowe jak opadna emocje. My nigdy sie nie wyzywamy i szczerze mowiac trudno mi sobie to wyobrazic :/

Jak wytrzymasz to poczekaj z testem do wtorku ;)
 
Do góry