reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Przemysle to hihi az 5 dni hmm
4.11 bedzie dokladnie 3 lata jak lekarz stwierdzil mi z Fabim wczesna ciaze hihi to moze poczekam do 22.11 jak mialam usg i w domu na pamiatke siknelam na test ktory wtedy byl juz pozytywny:)

To może zatestuj 4.11 i bedzie to rownież szczęśliwy dzien! :)
Ale i tak wiem ze nie wytrzymasz. :*:p

Ok Anulka jak ja Ci życzę fasolki!!

Inis - bo każdy jest inny i inaczej interpretuje posty na forum. Ale powinniśmy miec dystans. A tym żartem to nikomu krzywdy nie zrobiłaś, przestań! :) :*
 
Przemysle to hihi az 5 dni hmm
4.11 bedzie dokladnie 3 lata jak lekarz stwierdzil mi z Fabim wczesna ciaze hihi to moze poczekam do 22.11 jak mialam usg i w domu na pamiatke siknelam na test ktory wtedy byl juz pozytywny:)

Nie no Ty nas kobieto nie trzymaj w niepewności do 22.11:szok: Byśmy tu chyba wszystkie zwariowały:-p
 
reklama
haha to nic ja w gimnazjum miałam dziewczyne która calowala się z chłopakiem po czym panikowala bo strasznie ja brzuch bolał....BO MYSLALA ZE TO CIAZA POZAMACICZNA....(wytlumacze dokładnie o co chodzilo.....ona z nim się tylko calowala,no i tam oral wchodzil w gre jeszcze... a nie wiedziała co oznacza pojecie ciąży pozamacicznej i myslala ze taka ciza jest wtedy kiedy chłopak nie wsadzi w piczke tylko do buzi....)az do pielęgniarki poleciała...oczywiście zaraz zebranie rodzicow...fama poszla na cala szkole...ale zrobili zajecia z przygotowania do zycia w rodzinie:):)
 
Do góry