reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

A ja dzis na obiad pomidorowa z makaronem i kopytka z sosem pieczarkowym...
Co do ciasta na pierogi to ile farszu tyle maki i jajko i letnia woda wychodza pycha,znam osoby co dodaja ociupinke mleka...
Z 1 kg maki to dla armii chyba to:D
 
reklama
blue - no bo wiesz, nigdy nic nie wiadomo, może na poczcie zaginął albo wypadł przy otwieraniu koperty i się złamał... :D
a właśnie, miałam się Was spytać. Moje testy wg opisu aukcji to takie paski... sprzedający pisze, że końcówkę zanurza się w pojemniku z moczem. A nie wygodniej na to po prostu nalać? :-D:-D Wpływa to na skuteczność?
Te o: ## TESTY CIĄŻOWE test ciążowy HCG najczulsze ## (3649684275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podczas lania chyba tak nie nasiakna jak powinny nie uwazasz?? Albo jak nie trafisz??? hihi
 
Inis te paski się zanurza do tej kreski "max", więc jakbyś przypadkiem "nalała" poza tą kreskę, to może wynik nie wyjść;-) Takie moje zdanie:rofl2:

Anulka u mnie dzisiaj też właśnie kopytka:D
 
Anulka - nie za dobre te jedzenie robisz? Smaka mam teraz na wszystko!
:D

Zgaga? Pije mleko wiec nie czuje jej.. Ale jak tylko sie pojawia to odrazu mleko, i przechodzi. Ale ciagle mi sie odbija.. Tak poprostu. Aż głupio. :D

Inis - albo wogle go nie było tego jednego, co nie?
 
Ehh dziewczyny, widzę, że nie udało mi się... chciałam sobie zażartować a wyszło jak zwykle :D Amaliee wiem, że to nie jest strumieniowy, umiem czytać i wiem co kupuję :) Chodziło mi o to, że z budowy się niewiele różni od strumieniowego hehehe :tak: Ale skoro potraktowałyście mnie tak serio i poważnie z tak głupim pytaniem :D to obiecuję Wam, że jak już będę zafasolkowana to nasikam na ten test nie-strumieniowy i zrobię doświadczenie :-D


blue - dokładnie! Sprzedający mógł się pomylić :D
 
Ehh dziewczyny, widzę, że nie udało mi się... chciałam sobie zażartować a wyszło jak zwykle :D Amaliee wiem, że to nie jest strumieniowy, umiem czytać i wiem co kupuję :) Chodziło mi o to, że z budowy się niewiele różni od strumieniowego hehehe :tak: Ale skoro potraktowałyście mnie tak serio i poważnie z tak głupim pytaniem :D to obiecuję Wam, że jak już będę zafasolkowana to nasikam na ten test nie-strumieniowy i zrobię doświadczenie :-D


blue - dokładnie! Sprzedający mógł się pomylić :D

Inis Ty wariatko (w pozytywnym znaczeniu!) hehe !! :D
Będę pamietać ze masz tak nasilać ! :D
Wiesz i pewnie zaginął ten jeden. :D
 
reklama
Do góry