reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

ARLEN- no dziękuję Ci bardzo za kciuki ,przydały się bo z jajnikiem jest wszystko ok , wywołanie @ dużo dało i jajnik okazał się w normie na kontroli , za to pobrano mi cytologię i się troszkę denerwuję jaki będzie wynik oby dobry...
No to kochana w takim razie będę trzymała kciuki za kolejny cykl , co się odwlecze to nie uciecze jak to się mawia;)
hop hop dziewczynki gdzie jesteście ??????
ja mam się stawić u gina jak będę w ciąży no i jeśli wynik będzie zły tej cytologii to mnie wezwą ,ale oby nie dzwonili trzymajcie kciuki.
Już coraz bliżej do września zaraz będzie lipiec ,a potem to już tylko sierpień i potem we wrześniu do dzieła nie mogę się doczekać ,ale mam też obawy jak każda mama aniołkowa chyba , no oby wszystko było dobrze ,a jak tam Wasze przygotowania , badania itp itd?????
 
reklama
witam to ja dolacze do was teraz ostatni listek biore anty potem odczekac pare misiecy zeby organizm doszedl do siebie a potem bedziemy sie starac
 
Zapisuję się po cichutku, bo nie wiadomo, czy wyjdzie.
Zapisuję się z wielkim lękiem, bo to będą starania po poronieniu, które bardzo przeżyłam. Boję się powtórki. Boję się USG, boję się ustania objawów ciążowych, boję się wszystkiego, co jest związane z tym staraniem.

kobietka22,
mogę do Ciebie napisać na priva? Mam pewne pytanie ;-)
 
Iwonka witaj, twoje obawy są całkowicie normalne, ja też po poronieniu, nawet dwóch... ale wierzymy że będzie dobrze, cieszymy się każdym dniem starań i ciąży a nie martwimy się tym co będzie dalej, trzeba być dobrej myśli :tak:

okruszek również witam i zapraszam do grona starających się a raczej na razie wyczekujących staranek :-)

fiuufiuu jak u ciebie? jakieś wieści od lekarzy, badania? jak samopoczucie?

ja ostatnio zrobiłam kilka badań, z posiewu z pochwy wyszły mi jakieś bakterię które muszę wyleczyć, mimo że nie mam żadnych objawów zapalenia :eek: z hormonów też wyszła mi za duża prolaktyna po obciążeniu, pierwszy wynik dobry a po podaniu tego leku na m wzrósł 30 razy :baffled: inne hormony raczej dobrze ale jeszcze nie widziałam się z lekarzem, zobaczymy co mi powie... jeszcze mam w planach zrobić zespół antyfosfilipidowy ale tak się wstrzymuję i wstrzymuję bo to drogie badanie, 400 zł :no:
 
okruszek2 - witaj kochana bardzo mi miło poznać :-) zapraszam do nas serdecznie i może napisz coś więcej o sobie:tak:
Iownka- kochana pisz śmiało :tak: oj jak ja Ciebie rozumiem też się bardzo boję też to przeżyłam i wiem jaki to jest lęk i obawa dlatego serdecznie zapraszam rozgość się.
Edytko - to faktycznie drogie badanie ,mnie np nie stać na nie ,ale gdyby mnie było stać to bym zrobiła na bank, trzymam kciuki za Ciebie z całych sił&&&&&&&&&&&&&&&&&

to ja napiszę coś o sobie tak w woli przypomnienia
jestem mężatką od prawie 6 lat , w 2007 roku poroniłam swoją ciążę , od tamtej pory ciągle coś i ciągle coś mi przeszkadza w starankach pominę już szczegóły , ale chodzi o zdrowie i to o zdrowie psychiczne biorę leki bo dużo przeszłam i to odbiło się na mnie odstawiam je i dopiero jak odstawię w sierpniu to mam odczekać minimum miesiąc i dopiero mogę się starać stąd założyłam taki wątek żeby mi było raźniej z Wami czekać :)
 
kobietko w dzisiejszych czasach to mało kogo stać na takie drogie badania, a nawet jak stać to z żalem się wydaje tyle kasy na to, dlatego tak to odkładam bo niby nas stać ale jednak wolałabym żeby to było chociaż te 200 zł a nie 400, boli mnie to:baffled: no a z drugiej strony boję się że coś mi wyjdzie... te badania co ostatnio zrobiłam miały wyjść idealne bo żadnych objawów żeby było coś nie tak, a jednak powychodziły mi różne rzeczy i nawet nie wiem co z nimi zrobić :baffled: pytałaś się na cpp o badanie na toksoplazmozę, w szpitalu położniczo-ginekologicznym w Poznaniu kosztuje 26 zł jedna klasa, wstawiam ci cennik, możesz sobie porównać z cenami u was w mieście http://www.gpsk.am.poznan.pl/cenniki/2013/cennik_badania_laboratoryjne_2013.pdf
 
Edytko - dziękuję Ci bardzo bałam się ,że cytomegalia jest droższa ,ale nie jest tak źle , przejdę się do naszego laboratorium i zapytam ile mnie wszystko będzie kosztowało dziecko ważniejsze od pieniędzy i wiesz co jeśli Ciebie stać to zrób to badanie lepiej wiedzieć kochana wcześniej ja bym zrobiła gdyby miała te 400zł na jedno badanie jest drogie ja wiem ,ale myślę ,że warto nie chcę abyś pomyślała ,że Cię namawiam tylko chciałam napisać ,że jeśli można to lepiej zrobić moim zdaniem, pozdrawiam i jeszcze raz dzięki :*

hop hop dziewczynki gdzie jesteście ???
 
Witam,

Ja mam nadzieję zacząć starania na jesień wiem, że nic z tego nie wyjdzie ale mam cichutką, malutką nadzieję na cud :) W listopadzie 2012 odstawiłam tabletki... W maju po dwóch miesiącach bez okresu poszłam do lekarza z nadzieją, że jestem w ciąży chociaż testy ciążowe ciągle wychodziły negatywnie. Niestety fasolki nie było, a po serii badań wyszło że mam zespół policystycznych jajników. Czyli: wszystkie hormony za wysokie, brak owulacji, pęcherzyki się nie uwalniają. Minimalny czas leczenia 2 lata. Teraz zbijam hormony (leki mnie wykańczają), potem powalczymy o owulację i uwolnienie jajeczek. Tak bym chciała, żeby pierwszy etap (hormony) wystarczył ...... najwyżej będę weteranką tego wątku......
 
Cześć Dziewczyny!

chcialabym do Was dołączyć. Udzielam sie na forum od marca. Wtedy byłam po pierwszym wczesnym poronieniu. W maju sie udało, ale w poniedziałek sie juz skończyło. Do tego przyplątalo mi sie ostre zapalenie jajnikow. Więc na razie sie lecze, troche odpoczniemy fizycznie i psychicznie , a potem do dzieła. Bo juz wiek mam poważny, bo mam 35 lat, a październiku kończę 36 lat. Staramy sie juz ogólnie 4 lata. Za jakieś dwa cykle zacznę poważniejsza diagnostykę genetyczną. Cieszę sie ze mam dobrego lekarza, który juz wielu parom pomógł.

Teraz czas na wakacje i potem do dzieła. Mam nadzieje, ze nam wszystkim sie jesienią uda, najlepiej od razu i szczęśliwie.:happy:
 
reklama
Do góry