reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka - ja stawiam, że to za wcześnie. Jakiej czułości masz test? Te o czułości 10 potrafią wyjść dwa dni przed @ ale chyba nie wcześniej - przynajmniej ja nie słyszałam. Pewnie masz ten czuły? ;-)
 
reklama
Anulka - no to tym bardziej... ale nie dziwie się, też bym nie wytrzymała :-) Ja kiedyś w aptece poprosiłam o taki z czułością 10 to spojrzała na mnie jak na wariatkę i powiedziała, że wszystkie testy mają czułość 99% - podobnie jak u Ciebie (już doczytałam). Dobrze jest zdobyć trochę wiedzy od farmaceuty :-)

Domka - witaj :) napisz coś więcej o sobie, o Was... kiedy masz przewidywany termin @? Przyda się do listy :)
 
Ritta: Oj faktycznie nic nie pisałyście o IUI:baffled: chyba faktycznie nie powinnam tu być, a szkoda bo widac, że bardzo sie wspieracie. Spróbuje odnaleść forum o inseminacji. Ale wam też dam znak co u mnie:-)jeśli mogę oczywiście.
Tak czy siak wszystkie chcemy mieć dziecko dlatego trzymam mocno kciuki za was wszystkie.
lena
 
No uporałam się z burakami ,ja nie robię takich zwykłych tylko z papryką i cebulką pycha:-p

Ritta- no zerknęłam na wykres paulinki i na Twój , faktycznie może jeszcze jest nadzieja ,ale gdyby się okazało ,że się udało to byłabym w niemałym szoku bo wiem z doświadczenia ,że to nie takie proste jak się wydaje, pożyjemy zobaczymy ;)

Domka12 - witaj w naszym gronie ;) napisz na kiedy masz termin @ to wpiszę Cię na listę staraczek;)

nadzieja! - rozumiem ,że mam poprawić na liście Twój nick ? będziesz teraz pod tym obecnym tak?

powiem Wam ,że głowa mi pęka ,aha i mam takie pytanie dość krępujące :zawstydzona/y: bo mam pewien problem :zawstydzona/y: otóż jakby to delikatnie napisać , odkąd pamiętam to codziennie lub co drugi dzień się załatwiałam ,a teraz od czwartku nic kompletnie, nic mnie nie boli i nie dokucza ,ale to takie jakieś dziwne , tym bardziej ,że jak @ się zbliżała to już zupełnie nie było z tym problemu ,a wręcz odwrotnie i mam pytanie czy macie może jakieś sposoby i metody jakby tu poprawić trawienie czy też wydalenie tego co niepotrzebne?:zawstydzona/y:

aha Anulka - nie załamuj się na moje oko i mój mały rozumek to jest za wcześnie poczekaj do terminu @ ,a jak nie przyjdzie to testuj;)
 
78LENA ale nie uciskaj od nas. Myślę, że chętnie razem się powspieramy w tych czasem stresujących chwilach, czasem pogadamy o głupotach :) Tylko nie udzielimy Ci fachowych porad :/
W końcu Ty też się starasz więc jak najbardziej tu pasujesz :)
 
reklama
Lena - oczywiście daj nam znać co u Ciebie! Koniecznie :tak: chociaż najlepiej, żebyś została również tu z nami... powinnaś tu być - w końcu wszystkie się staramy, prawda? :tak:
 
Do góry