reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka- jeśli przed terminem @ to rano testuj , po terminie @ można o każdej porze testować , chociaż mi tak jak pisałam w terminie @ nie wyszło nic to było po południu ,a 5 dni potem rano wyszły II , znam to i rozumiem Ciebie doskonale bo ja też byłam taka w gorącej wodzie kąpana i testowałam już przed @ bo bardzo chciałam wiedzieć ,objawów miałam multum , a w cyklu w którym zaszłam zero objawów , wiadomo ,że kobiety mają intuicję i oby Twoja się nie myliła , jeśli zrobisz test to dawaj od razu jaki wynik bo ja już obgryzam paznokcie :-D też mam test i pewnie gdyby nie temperatura to bym już robiła razem z Tobą ,ale tempka opadła i nie ma złudzeń więc niech sobie poczeka ten test na swój dzień ;)
 
reklama
Kobietka wlasnie szkoda mi testu na popoludnie:/
Teraz bede mlodego usypiac starsznie mnie korci no jak bym zrobila i wyszly by II to polecialam bym jeszcze po butki hihi a tak to nie wiem...brzuch mnie ciagnie gliwa boli narazie i tyle...piersi(suty) jak dotkne...

Kobietka bede musiala ci tipsy zasponsorowac hehe
 
Ritta: Ja powinnam mieć @ jakoś 4.11 i zawsze mam jak w zegarku co 28 dni. Jednosteki sprawdzałam dwukrotnie, bo troszke mnie zaniepokoiła pielęgniarka. Od wczoraj biore luteine 2x2 tak przez 10 dni. Potem mam czekać do dnia @ i jak się nie pojawi to test. Tak ja pisałam lecze się państwowo i niestety podejście lekarzy pozostawia wiele do życzenia. Nie mają w sobie za wiele empatii ani zrozumienia, że dla nas to duzy stres. Co do badań to miłam robione tylko hormony:22 dc- prolaktyne, progesteron i TSH 5dc - FSH,LH i SHBG, podobno wszytkie ok, ale doktor nierozmawiał ze mną o tym. Zrobił szybko USG i wyznaczył dzień IUI. I tak to narazie wygląda u mnie.
Fimka: na dzień dzisiejszy myśle, że koło 4.11 ale nie wiem czywytrzymam:-)

Dziewczyny czy możecie mi napisać jak czułyście sie po IUI, bo mnie bolał moco brzuch a teraz lewy jajnik.
 
Anulka- no to ja czekam na wynik ,a tymczasem idę trzeć buraczki , obrałam je puki co tylko ,a czas ucieka...
Ritta- dzięki za Twój optymizm ,ale na mój rozum to jeśli byłabym w ciąży to by jeszcze wzrosła ,a nie opadła więc tak sobie wykombinowałam ,że pewnie nic z tego, no chyba ,że stanie się cud i wzrośnie jeszcze , druga opcja jest taka ,że może być coś nie halo z progesteronem skoro spadła no ,ale nie będę gdybać.
78LENA- zapisałam Twój termin @ ,ale muszę się brać do roboty , potem wykopię listę i Ciebie wpiszę na nią.
 
reklama
78LENA tu żadna z nas nie podchodzi do IUI. Jest oddzielny wątek poświęcony inseminacji i tam to jest kopalnia wiedzy. Może również tam zajrzyj, dziewczyny Ci wiele wyjaśnią. Ale oczywiście zostań również z nami :)
Co do progesteronu to skoro jednostka jest ok to masz bardzo wysoki. U mnie na wyniku normy dla fazy lutealnej to 1,7 - 27 ng/ml. Ale może jakieś leki Ci podwyższyły.

kobietka - dla poprawy nastroju zerknij na wykres paulinki88, która tu ostatnio zafasolkowała :)
ja robiłam progesterom w 7 dpo /24dc i byłam pewna, że będzie niski (spójrz ma mój wykres, temperatura mocno spadła) ale wyszedł ok. Głowa do góry :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry