reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dopiero co doczłapałam do domu... Idę nadrobić.

(jakby co to ja, Macadamia, tylko nick zmieniłam)


edit:
Anulka, też myślę, że za wcześnie teścior zrobiony, na następnym będą II, czuję to :-p
witam nowe Staraczki :tak:

idę poćwiczyć póki mam chęci i siły...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co tu taka cisza??
Moj wrocil podalam obiadek...powiedzialam mu o tescie:/ale nie traci nadzieii...
Ide bo jakos smutno mi sie zrobilo...
brzuch czuje...cyce bola tak jak bolaly jakby mi rosly za malolata same suty...przed @ zawsze nabrzmiale...
Milego wieczoru wam zycze...
 
Jestem tylko wojuję z buraczkami moimi , pasteryzuję je w słoikach już prawie koniec;)
Anulka- nie smuć się kochana , ja coś czuję ,że było po prostu za wcześnie i należy cierpliwie poczekać do terminu @ jednak , a ja coś czuję ,że mój cykl będzie dłuższy niż poprzedni bo jak tak patrzę na wykres mój to owulka mogła być około 15,16 dc dlatego poczekam chyba do terminu @ plus jeszcze ze dwa dni , no chyba ,że wcześniej @ będzie....
 
Anulka na pewno jest jeszcze za wcześnie dlatego wyszła I, trzymam &&& żebyś za parę dni zobaczyła II :-)

Ja też się spotkałam z nieznajomością czułości testu przez Panią farmaceutkę(uważam, że jeżeli tam pracuje i to sprzedaje ludziom to powinna mieć o tym jakieś pojęcie;) ). Jak zapytałam o jakiej czułości ma testy to też wielkie oczy i powiedziała, że ona nie wie i rzuciła mi trzy różne testy na ladę, a na żadnym opakowaniu od zewnątrz nie pisało o jego czułości to pytam czy mogę otworzyć, żeby zobaczyć na instrukcji(bo tam z reguły jest czułość testu), a ona, że testów otwierać nie wolno:baffled: Przecież każdy test jest zapakowany dodatkowo w to foliowe opakowanie, więc bym go nie zanieczyściła ani nic, chciałam tylko zerknąć na instrukcję:baffled: Z tego wszystkiego kupiłam wszystkie 3 testy, i jak się okazało dwa o czułości 25ml a jeden 20 ml, także szału nie było, tym bardziej, że czułość 20 miał najtańszy z testów:eek:
 
Lisica - i ja sie wybieram pocwiczyc. Dzis plaski brzuch ;) A ty co cwiczysz ?

Bubbles farmaceutka musi pokazac ulotke jesli sobie tego zyczysz. Jakas lewa :)
 
Anulka - jestem z Toba i reszta dziewczyn również :* trzymam kciuki aby Ci się udaó, niech podwujne krechy sie niebawem pokarzą a wszystkie bóle które są niech spadają na palmy :* Trzymam cały czas mocno kciuki ! &&&&&&&&&&&&&&&&

A z kupowaniem testów to tak czasami jest - niektóre kobiety które pracują w aptekach gdy są zapytane o czułosc robią głupie miny i takie tam... Mysla sobie jestes w ciaży to bedą dwie krechy a nie wymyslasz jakąś czułość ! sa takie zimne baby niestety ale cóż ... Oby na takie najrzadziej trafiać
:tak:


Ps. Anulka obojetnie z jakiego powodu taki humor tule mocno - ostatnio tez czest takie dni mialam :( nie cierpie tego ! Rano wstaniesz i bedzie wszystko oki :):):)
 
Uhhhh ja zatestuje w pt. Teraz nie wiem co robic, bo w sobote przyjaciolka chce opijac swoja mgr. :/ vedzie okres to spoko, pojde. A tak? Jak test w pt nie wyjdzie i okresu nie bedzie?

Nie ryzykowałabym... :/

U mnie mój mąż się broni... W poniedziałek... A później chce poimprezować...
Myślałam o tym czy by nie zatestować rano 28.10, ale pewnie się rozczaruję. No nie? A taką by miał niespodziankę. Radości by było, co niemiara! ACH!
 
ja jak byłam na imieninach teściowej to wykręciłam się antybiotykiem , bo akurat mi ta ósemka dała popalić , oczywiście antybiotyku nie brałam ,ale nikt o tym nie wiedział więc sobie nie piłam po prostu.
 
reklama
Co do testów i farmaceutów, bo czytałam, że o tym pisałyście/piszecie.

Ja ostatnio jak moje testy kupowałam, to stałam przy regale... (bo tu wchodzisz do apteki jak do sklepu z regałami. To co jest na receptę to osobno okienko, plus okazujesz dokument torżsamości, a one już w komputerze mają zalecenia od lekarza, jakie leki i kiedy i ile przyjmować. A to co jest bez recepty, to np lekarstwa na przeziębienie są tam gdzie regał, przeziębienia, itd)... No do rzeczy. :)
Jak stałam przy regale chyba z pięć minut, bo nigdzie czułości nie mogłam zobaczyć na opakowaniu, to podeszła do mnie farmaceutka, zapytała czy w czymś pomóc, wiec zapytałam jakie są stopnie czułości i jakie mają najlepszą ocenę pokazała mi dwa z pośród nich i sprawdziła ich czułość, wyciągając ulotkę, ponieważ nie pamiętała. Co dodam opakowanie "ten kartonik" testów był zapakowany w folijkę. Odpowiedziała mi sprawdzając ulotkę, kiedy powiedziałam że wezmę je plus jeszcze jeden, nie dała mi już tych odpakowanych przez siebie tylko nowe z półki, a tamte schowała. Byłam miłe zaskoczona.
Dodam też, że jak zapytałam się o termometr, to odrazu wiedziała o co chodzi, nie musiałam tłumaczyć. ;)
Miałam i mam szczęście ze tu mam dwie apteki koło domu i naprawdę personel bez zarzutu. :) a młodzi, którzy zaczynaja tam pracować, nie boją się pytać swoich przełożonych, o pomoc ponieważ musza sie przecież nauczyć. :)

Anulka - niech ten smutek odejdzie w kąt! :) kochana, mała sprzeczka o głupotę zaraz przejdzie i wyjdzie słoneczko. ;)
 
Do góry