reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Katka w testach owulacyjnych zawsze wychodzą dwie kreski ! Test jest pozytywny jak kreska testowa jest takiego samego koloru jak kontrolna lub ciemniejsza. Tak jak ci podpowiedziałam, przeczytaj jakąkolwiek ulotkę z internetu :)
Zaraz wstawię moje testy z tego miesiąca :)
 

Załączniki

  • 20131018_173324.jpg
    20131018_173324.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
reklama
Katka w testach owulacyjnych zawsze wychodzą dwie kreski ! Test jest pozytywny jak kreska testowa jest takiego samego koloru jak kontrolna lub ciemniejsza. Tak jak ci podpowiedziałam, przeczytaj jakąkolwiek ulotkę z internetu :)
Zaraz wstawię moje testy z tego miesiąca :)

ale przez 3 dni nie pokazywało mi nic:( ten robiłam 4
 
katka - ale poziom hormonu jest nadal za niski jeśli kreska nie jest taka sama. I pamiętaj żeby nie pić 2-3 godziny przed testem żeby mocz się nie rozcieńczył. I nie powinno się ich robić z porannego moczu ale nie pamiętam dlaczego :/
 
katka - to trzymam kciuki za dodatki teścik :) Jak wyjdzie pozytywny to owulacja powinna nastąpić po 24-36 h.

A ja mam tak podły nastrój, że ciągle opieprzam chłopaka, który przyszedł do nas na praktyki. Biedny ale trochę mu się należy :)
 
:D mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny:D
Kurdeee ale nie wiem kiedy robić mogę ten test, pewnie jak połowa z was nie wytrzymam do 10 i zrobię wcześniej:(
Ile przed spodziewana miesiączka mogę zrobić?
 
Katka - nie ma reguły... mojej znajomej ze studiów wyszła 5 dni przed @ bardzo blada kreska. A innej znajomej nawet 5 dni po terminie @ kompletnie negatywny. Lepiej poczekać, nie rozczarujesz się niepotrzebnie :)

A ja mam termin @ na 3.11... niestety testowanie od 1.11 do 3.11 wlacznie odpada bo jedziemy do rodziny i nie będzie możliwości. Testowanie w czwartek 31.10 chyba nie ma sensu? Jak sadzicie? Bo zostaje mi wtedy tylko poniedziałek, dzień po @.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was wszystkie:-)
Pisze na forum poraz pierwszy, ale czytam wasze posty od jakiegoś czasu. Czytam i cieszę się bardzo, że są takie miejsca gdzie nie czujesz się sam w tej walce o dzidzie.
Powinnam chyba coś o sobie napisać i nie wiem od czego zacząć. Mam 35 lat. Po ślubie jestem juz 12 lat. Mamy synka Karolka 9 lat po 3 latach prób. Byliśmy juz nastawieni na 1 wszą inseminacje a tu zaraz po laparoskopii zaszłam w ciąże:) Teraz staramy się o rodzeństwo dla Karolka.
Dzisiaj jest 5 dzień od naszej pierwszej IUI. Leczymy sie w Kielcach w Państwowej Klinice niepłodności.
Leczymy to może za duże słowo, bo do tej IUI doszło jakąś straszną siłą rozpedu. Pierwszy raz byłam u doktora w poniedziałek, a w nastepnym tygodniu w piatek juz miałam 1 IUI, do tego bez badania nasienia męża.
Troche mnie to niepokoi, ale cóż zobaczymy co będzie. Podobno moje wyniki były bardzo dobre (progesteron w 22 dc wynik ng/ml 40) dlatego doktor powiedział, że nie marnujemy czasu i działamy. Dopiero dzisiaj mąż oddała nasienie do badania.
Nie nastawiam sie kompletnie na nic, bo wiem jakie są szanse przy pierwszej próbie, ale mimo wszytko nie moge tak spokojnie funkcjonować. Do testu zostało mi jakieś 12 dni.
Jesli coś pisze w niepoprawny sposób to bardzo przepraszam, nie mam jeszcze wprawy. Piszcie wskazówki a ja postaram się je stosować.
Pozdrawiam Was serdecznie i życze wszytkim jak najkrótszej drogi do upragnionych II kresek.
Lena
 
Ostatnia edycja:
Do góry