reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

falka gratuluje! mnie też w ogóle piersi nie bolą i zastanawiałam się dlaczego bo zawsze bola około 7-10 dni przed okresem. eh dobra, nie wręcam sobie ;-)
 
reklama
Lusia też korzystałam w testów owu z allegro, bardzo długo wychodziły negatywne, aż w końcu 19dc pojawiła się wyraźna druga kreska ale i tak była jaśniejsza od kontrolnej (co niby oznacza test negatywny). Może Twoja owulka jeszcze przyjdzie albo przegapiłaś pik LH. Faktycznie, te testy super nie są, lepiej się nimi za bardzo nie sugerować. U mnie dużo bardziej sprawdziło się mierzenie temperatury.

Julka niedawno miałam dokładnie tę samą rozkminkę co Ty :) Też mnie zawsze bolały piersi bolały 6-7 dni przed okresem, a w tym cyklu nic. Tak tylko mówię ;)
 
Ostatnia edycja:
Lusia też korzystałam w testów owu z allegro, bardzo długo wychodziły negatywne, aż w końcu 19dc pojawiła się wyraźna druga kreska ale i tak była jaśniejsza od kontrolnej (co niby oznacza test negatywny). Może Twoja owulka jeszcze przyjdzie albo przegapiłaś pik LH. Faktycznie, te testy super nie są, lepiej się nimi za bardzo nie sugerować. U mnie dużo bardziej sprawdziło się mierzenie temperatury.

Julka niedawno miałam dokładnie tę samą rozkminkę co Ty :) Też mnie zawsze bolały piersi bolały 6-7 dni przed okresem, a w tym cyklu nic. Tak tylko mówię ;)

Ja sugeruje sie sluzem i tempka wiec czekam na efekt moze brak optymizmu i napiecia pomoze mi zajsc w ciaze
 
Falka masz termin porodu wtedy co moja bardzo dobra koleżanka :-) Kiedy idziesz na pierwsze usg?

Kurcze, wy tak o tej temperaturze, a ja nigdy nie mierzyłam :p Zawsze poznaje po śluzie owu. Ja nawet chyba nie wiem jak to trzeba mierzyć :-)

A te testy owu z allegro na prawdę są do kitu. Miałam owu potwierdzoną na usg, a na testach blada druga kreska..
 
A kiedy dziewczyny robicie te testu owulacyjne?? W jakim momencie dnia? Bo ja dopiero zaczełam w tym miesiącu ale oczywiście zbyt późno się dowiedziałam że nie można ich robić z porannego moczu tylko najlepiej wieczorem. Podobno poranny mocz może przekłamywać wynik, a LH podwyższa się wieczorem... A ja w tym miesiącu robiłam je tylko z rana i wychodziły negatywne z jasniejszą kreską... a w 11dc bolał mnie jajnik, więc mam nadzieję że to była owu :)
 
reklama
Ewelinka ja robilam z 2-3 moczu, okolo poludnia, kazdego dnia o tej samej porze. Staralam sie nie pic conajmniej h przed testem.

Lui ja tez myslalam ze poznaje owu po sluzie, zawsze liczylam ze jest ostatniego dnia sluzu czyli zazwyczaj 14 dc, a w tym mies robilam testy i wskazaly na owu juz 12 dc mimo ze potem jeszcze ze 2 dni mialam sluz! Potem dopiero wyczytalam ze owu moze wystapic nawet do 3 dni przed lub po szczycie sluzu! Bylam w szoku :) Cale zycie sie czlowiek uczy no :D
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
809 tys
Do góry