reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Kotka chcieliśmy coś małego dla mnie żebym mogła dojeżdżać no i oczywiście z gazem. Pierwotny plan bylbtaki ze do naszego Fiata Stilo zamontujemy gaz ale za chwilę byśmy przebieg ponad 200 tyś wyrobili A dla benzyny to już dużo. Takze kupilismy seicento. Jak sie przesiadam z malego do duzego to jak dwa rozne swiaty. Z jednej strony wygoda przestrzen i nowoczesność A z drugiej prostotą i sztywność.
 
reklama
U mnie na szczęście uspokoiło się z ciążami, było mi przykro ze ktoś może a ja nie i w dodatku się nie stara..
ale jakoś to przełykałam choć nie powiem łzy były.
u mnie termin @ to 13 ale też raczej nie będę testować za szybko. zobaczę jak się będzie temperatura zachowywać bo mniej więcej wiem jak wygląda w cyklach w których nie zaciazylam.
 
Cassiah

Ja się nie denerwuję, ja po prostu jestem załamana :p Ja tu muszę latać po lekarzach, wydawać tyle pieniędzy,a inni zachodzą jak jakieś chomiki ;p

Podliczając .. W poniedziałek czeka mnie kolejne usg, czyli w sumie będzie 250 zł. Do tego 10 tabletek femary 80 zł, do tego pregnyl 3 opakowania 30 zł ;p

A to tylko jeden miesiąc.

PanaKotka, widzę że jedziemy na tym samym wózku, u mnie też jakiś wysyp się robi pomału.
 
Seicento fajne auto :) Takie cinquecento w wersji premium hehehe :) Ja cienkusiem do roboty kiedyś jeździłam. Na zakrętach w prawo wystawała mi głowa przez okno :D Dobrze to wspominam.
A gazu w aucie z przebiegiem 200tys. nie trzeba było się bać. Obecnie instalacje gazowe są tak dobre, że potrafią polepszyć wyniki samochodu. STAG np jest rewelacyjny. Ja mialam włożną instalację do auta z przebiegiem 300tys+ i po roku użytkowania silnik był w lepszym stanie niż przed. Gaz jest suchy i wypala odłożony nagar :)
Ja mam sportowe samochody. Jakoś inne mi się nie podobają. Bardzo wybredna jestem ;)
 
No wiem, tez to rozkminialam, szczegolnie jak widze jakies laski watpliwej inteligencji, albo jakies patole zachodzace co i rusz i to sie pytam "Czy one tak dobrze znaja swoje cialo, umieja swoj cykl monitorowac, znaja sie na sluzie, wiedza kiedy owulacja? Co to w ogole jest owulacja? Co to jest wiesiolek? Ta jasne, nawet nie umialyby tego napisac!!" Hehe :) Raz na jakims forum widzialam szczesliwa ciezarowke co pytala "Dziewczyny jak to jest z tym okresem w ciazy, czemu on znika? To dziecko wypija ta krew czy co?" :D
 
Cassiah, b to chyb jest na zasadzie "głupi zawsze ma szczęście"... Chociaż i ta teoria zawodzi, bo jak patrzę jakim ludziom rodzi się najwięcej dzieci, to stwierdzam, że żałuję, że w ogóle kończyłam te studia... Trzeba było szlajać się po barach zamiast nad książkami siedzieć... :/
 
Cassiah niestety tak jest, bo jeżeli komuś wychodzi od razu to nie ma po co niektórymi rzeczami się interesować. A jak ktoś się stara długo to niestety musi się orientować w kwestiach jak sobie pomóc. Ja teraz studiuje etapy endometrium i w sumie nie jest tego wiele w internecie. Nie rozumiem w danej chwili co to znaczy trzylinijne....zawsze takie miałam, a teraz mam pogrubione. i nie mogę nic znaleźć na ten temat i mnie coś trafia.... Chciałabym wiedzieć dla własnego spokoju i satysfakcji żeby na przyszłość nie robić sobie niepotrzebnych nadziei i wiedzieć tyle na ten temat, że czytając usg rozumieć czy jest ok czy nie.
 
Julka dokladnie, szkoda tylko ze opieka medyczna jest w Pl jaka jest i ze my musimy szkolic sie na internetach zamiast wiedziec wszystko od lekarza
 
Julka, zrób nam streszczenie tego, co wyczytasz.
Idę teraz kupić mięcho, które muszę zapeklować i dać do wędzenia, bo kolega wędzarkę będzie uruchamiał :D
 
reklama
dokładnie tak jest, a ja też jestem niemądra, że nie zapytałam ginekologa, ale dopiero teraz przyjrzałam się tym wszystkim usg i dojrzałam tą różnice.
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
816 tys
Do góry