reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Sikulinda, dzisiaj wzięłam ostatnią kapsułkę wit d. Uważasz, że to dobry pomysł zamiast vitrum, kupić ten preparat z linku?
 
reklama
Witajcie. Widzę tu kilka dziewczyn z innego wątku.
Nazywam się Agata mam 30 lat jestem z Warszawy i to jest mój 2cs. Widzę też ze zaczęły się sypać u Was kreseczki. Serdecznie gratuluję i życzę szczęścia pozostałym.
 
Hej,
Kielce, 24 lata, w październiku dopiero zaczniemy się tak starać jak napisałas powyżej:-) ale chętnie to was dołączę by wiedzieć jak się przygotować :-)
 
Sikulinda, dzięki. Zamówię więc to, co mi polecano.

Misia, witam Ciebie i będę trzymać kciuki :)

Blueberry, przygotowanie? Kwas foliowy! Poza tym możesz np mierzyć temperaturę i obserwować śluz. Myślę, że na początek wystarczy, jeśli jesteś zdrowa. Jeśli masz coś nie tak że zdrowiem, to wyreguluj najpierw leczenie i poinformuj lekarza o staraniach. Jeśli wszystko jest ok, to do dzieła!

Julka, trzymam kciuki za monitoring. Jak wyjdziesz od gina to daj znać co tam zobaczył :)
 
blueberry ja jak bym zaczynała się na nowo starać to zrobiłabym sobie badanie na TSH i glukozę, tak zapobiegawczo, na początku ciąży i tak na to kierują, a jeśli coś jest nie tak to lepiej od razu zareagować, wiem co mówię, bo teraz mam z tego niezłe hocki-klocki ;-)
 
reklama
Blueberry, ja Ci powiem to, co mi zawsze tłumaczono. Trzeba kochać się cały cykl, współżyć regularnie, najrzadziej co 2 dzień niezależnie od fazy cyklu. Dzięki temu w ciążę potrafią zajść nawet kobiety, u których nie występuje regularna owulacja. Często owu się przesuwa lub występuje tzw owulacja spontaniczna, która może zdarzyć się w każdym momencie cyklu - na jednym z wątków pisała dziewczyna, która przy pcos i miesiaczkach co pół roku zaszła właśnie z takiej owulacji w czasie miesiączki. Dlatego warto współżyć regularnie i zwiększać szansę na ciążę. Seks jedynie w dni płodne to podobno za mało.
A według Twojego gina, tą abstynencja co ma na celu?
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry