reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

Cześć Dziewczyny :) w tym roku kończę 35 lat, mój mąż jest 13 lat starszy i staramy się o pierwszego dzidziusia. W lipcu poroniłam w 6tc. Po zabiegu zrobiłam szereg badań, odczekałam 2 miesiące, ale....czułam taka presje, żeby znów być w ciąży bo ciągle tylko "nie czekać za długo" że zabiłam cały klimat i nie dziwie się, że nic z tego nie wyszło. W listopadzie byliśmy chorzy, grudzień nic nie wyszło i teraz kolejny cykl. Zaczęłam sprawdzać od tego cyklu temperaturę, robię testy owulacyjne, ale nie się nie pokrywa.... Od tego cyklu daję mężowi Profertil :) w kolejnym cyklu planuje iść na monitorowanie cyklu, może to ułatwi sprawę :)
Pozdrawiam :)
 
reklama
O nawet nie wiedziałam, że taki temat jest :)
Mam 36 lat - pierwsza ciąża, pierwszy strzał i niestety poronienie samoistne. Potem przerwa, bo były wakacje byłam zła, wyszło, że mam mieśniaki to musiałam odreagować i olałam temat starań. A potem znowu ciaża i jakoś tak leci :)
Nie takie stare krowy jesteśmy he he. U mnie wśród znajomych też cìążowy boom a jesteśmy w tym samym wieku. Uda się czego wszystkim życzę :)

A i w pierwszej poronionej ciązy miałam objawy jeszcze przed spodziewanym okresem, a w drugiej było "bezobjawowo" więc myślałam, że nic z tego a tu bach ciąża. Mówię tak ku pokrzepieniu serc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Ja mam 36, koniec stycznia już 37 🙈 staram się o 3 dziecko. Wariactwo, bo różnica bedzie 12 lat
Hej ja w tamtym tygodniu skończyłam 37 lat a w listopadzie urodziłam 3 dziecko mam dwóch synów 16 i 6 lat a teraz wymarzoną córeczkę 🥰
W ciążę zaszłam szybko bo już w 3 cyklu po wyjęciu wkładki mirena....
 

Podobne tematy

Do góry