reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć,
Dziś 4 dc, próbowałam znaleźć post, w którym jedna z was wpisała jakie badania zrobić w jakim dniu cyklu, ale nie mogę znaleźć. Możecie mi przypomnieć? Wydaje mi się, że były jakieś hormony, które mogę badać między 3-5 dc...
Mój lekarz zrobił mi wszysko na raz jednego dnia. Wydaje mi się, że nie tak to ma być...
 
reklama
Cześć,
Dziś 4 dc, próbowałam znaleźć post, w którym jedna z was wpisała jakie badania zrobić w jakim dniu cyklu, ale nie mogę znaleźć. Możecie mi przypomnieć? Wydaje mi się, że były jakieś hormony, które mogę badać między 3-5 dc...
Mój lekarz zrobił mi wszysko na raz jednego dnia. Wydaje mi się, że nie tak to ma być...

Fsh lh i amh
 
Hej kobitki
Która testuje na dniach ? U mnie 27dc test z wczoraj biel vizira objawy domniemane to kucia jajników dużo mlecznego śluzu czasem mdłości i zawroty głowy lekkie zmęczenie [emoji853] Ale czy to ciąża to nie wiem
Na @ też nie specjalnie mam objawy więc utknela w martwym punkcie czekam do niedzieli może poniedziałku
 
Hej kobitki
Która testuje na dniach ? U mnie 27dc test z wczoraj biel vizira objawy domniemane to kucia jajników dużo mlecznego śluzu czasem mdłości i zawroty głowy lekkie zmęczenie [emoji853] Ale czy to ciąża to nie wiem
Na @ też nie specjalnie mam objawy więc utknela w martwym punkcie czekam do niedzieli może poniedziałku
U mnie 25dc termin @ w czwartek.Ale może w środę zatestuje??
 
czesc dziewczyny. U mnie na dworzu ponuro..i ja mam jakis dolek. :/ I ciagle bym jadla. Jak ja nie cierpie zimna. No humor mam do d**y :huh: a do terminu @ jeszcze ok. 10 dni.
U mnie 25dc termin @ w czwartek.Ale może w środę zatestuje??
Poczekaj do czwartku, a co jesli kreska bedzie ledwo widoczna? I tak bedziesz musiala powtorzyc i tak, bo nie bedziesz pewna, czy sa dwie kreski czy jedna :p Oczywiscie bede trzymac kciukasy :)
Ja chyba w niedzielę m mówi o poniedziałku ale ja raczej nie wytrzymam[emoji39] na @ się nie zanosi brak bólu brzucha i piersi zaczynam chyba swirować [emoji2962]
Musisz wytrzymac. ;-) A ktory to dzien cyklu bedzie w poniedzialek (przy jakiej dlugosci cyklow)?

Dziewczyny, nie testujcie za szybko. Ja i inne kobietki chcemy zobaczyc u was piekne, grube dwie krechy 8-)

Ide przeczytac co u was, bo na szybko przeczytalam tylko ostatnio strone...
 
Dzień dobry. Dzisiejszy test.
 

Załączniki

  • IMG_20191129_104204.jpg
    IMG_20191129_104204.jpg
    252 KB · Wyświetleń: 86
W poniedziałek 30dc
czesc dziewczyny. U mnie na dworzu ponuro..i ja mam jakis dolek. :/ I ciagle bym jadla. Jak ja nie cierpie zimna. No humor mam do d**y :huh: a do terminu @ jeszcze ok. 10 dni.

Poczekaj do czwartku, a co jesli kreska bedzie ledwo widoczna? I tak bedziesz musiala powtorzyc i tak, bo nie bedziesz pewna, czy sa dwie kreski czy jedna [emoji14] Oczywiscie bede trzymac kciukasy :)

Musisz wytrzymac. ;-) A ktory to dzien cyklu bedzie w poniedzialek (przy jakiej dlugosci cyklow)?

Dziewczyny, nie testujcie za szybko. Ja i inne kobietki chcemy zobaczyc u was piekne, grube dwie krechy 8-)

Ide przeczytac co u was, bo na szybko przeczytalam tylko ostatnio strone...
 
reklama
Do góry