reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Następnego dnia po zakończeniu plamienia czyli po 3 dniu zrobiłam betę i wyszła 19, wiec to musiało być plamienie implantacyjne... wystąpiło w czasie spodziewanej @
A jak długie masz cykle? Robiłaś testy owulacyjne? Lub podejrzewasz kiedy mogla wystapić owulacja? U mnie to chyba niemożliwe. Ponieważ owulacja była mniej więcej 14 dnia cyklu. Dziś wychodziłoby na to że jest 27 dc. Implantacja 13 dni po? To chyba za długi czas?
 
reklama
Idźcie na betę, ja już testom nie wierze, robiłam w 3 dni przed @, w dzień @ z porannego moczu i 2 dni po @ z porannego moczu i nic!!! Dzień później beta wyszła 19 i dopiero po becie robiłam test następnego dnia z moczu porannego, i baaaardzo słaba kreska, nawet aparat w telefonie nie chciał jej złapać, ale gołym okiem była widoczna
 
Idźcie na betę, ja już testom nie wierze, robiłam w 3 dni przed @, w dzień @ z porannego moczu i 2 dni po @ z porannego moczu i nic!!! Dzień później beta wyszła 19 i dopiero po becie robiłam test następnego dnia z moczu porannego, i baaaardzo słaba kreska, nawet aparat w telefonie nie chciał jej złapać, ale gołym okiem była widoczna
A wiesz kiedy była owulacja?
 
A jak długie masz cykle? Robiłaś testy owulacyjne? Lub podejrzewasz kiedy mogla wystapić owulacja? U mnie to chyba niemożliwe. Ponieważ owulacja była mniej więcej 14 dnia cyklu. Dziś wychodziłoby na to że jest 27 dc. Implantacja 13 dni po? To chyba za długi czas?
Ja nie robiłam testów owulacyjnych ale chyba była obsuwa tygodniowa z owulacja, cykle miałam 33,32,29 tego typu czyli raczej nieregularne. Idę w środę do gina to się dowiem jak to było rzeczywiście.
 
Ja nie robiłam testów owulacyjnych ale chyba była obsuwa tygodniowa z owulacja, cykle miałam 33,32,29 tego typu czyli raczej nieregularne. Idę w środę do gina to się dowiem jak to było rzeczywiście.
No więc nie wiesz kiedy była owu.. dlatego testy mogły wychodzić negatywne.. to nie jest tak, że w dzień spodziewanej test musi wyjść pozytywny.. niektórym wychodzi nawet tydzien po..
 
Tak macie racje, ale jeśli macie wątpliwości co do wyniku testu ciążowego to koniecznie iddzcie na betę, ja np. podczas plamien wiedziałam ze coś się dzieje. Nie da się tego opisać ale czułam się rzeczywiście dziwnie i nieswojo
 
reklama
U mnie taka kreska była na 4 dni po dniu spodziewanej @ a dzisiaj się okazało ze beta wzrasta prawidłowo. 1 dnia plamien w dniu okresu byłam prawie pewna ze to okres i już w pracy chodziłam z tamponem w kieszeni czekałam aż się rozkręci. Potem pytałam was na forum co to mogą być za plamienia i większość odpowiedziała ze zbliżająca się @. U mnie okazało się inaczej. Bardzo nietypowe objawy ciąży mam z tego co czytam :-)
A robiłaś wcześniej test? Np w dniu spodziewanej@?był jakiś cień 2 kreski?
 
Do góry