reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nigdy tak nie miałam, zazwyczaj miałam długie takie do 45 dni. Ale Pani doktor kazała zrobić mi amh fsh i lh i po tym dokładnie to stwierdziła. Leki dostałam ale skoro zacznę brać je dziś to myślę że tak szybko i tak się nie uda ;(
a będziecie jakoś sprawdzać ,czy owu jest ? Uda Ci się zobaczysz ,szybciej niż myślisz ,a mężowi orzeszki podtykaj podobno pomagają , tylko poczytaj które ;)
 
reklama
a będziecie jakoś sprawdzać ,czy owu jest ? Uda Ci się zobaczysz ,szybciej niż myślisz ,a mężowi orzeszki podtykaj podobno pomagają , tylko poczytaj które ;)
Sprawdziłam dziś, kreska ciemnieje ale nie jest ciemna tak bardzo jak testową więc chyba dalej negatyw. Starać się będę dalej ale chyba nawet mnie świadomie po prostu. Tempka niby wzrosła. Doktor nie chciała robić usg bo powiedziała że nawet jak jest ovu to i tak nikłe szanse że coś będzie.
Ale powiedziała mi też coś co wbijam sobie do głowy moje 30% szans i 30% mojego M. Razem daje nam 60 ważne żeby razem!
 
Hej dziewczyny, tak czytam wasze rozmowy i problemy i tak troche w sumie powiem o sobie jestem juz mamą jednego szkraba o ktorego staralismy sie ponad półtora roku, teraz staramy się o drugiego, mam torbiele endometrialne i miesniaki ... przy tym wiadomo nie regularne cykle... teraz staramy sie o druga ciążę... za 6 dni mam dostać @ ... korzystam z apki flo i próbuje własne cialo słuchać... bylo działanie 3 i 2 przed owulacja... i teraz czekam... obecnie mam bardzo drazliwe piersi jedna szczegolnie .. ale nie nakrecam się.. czekam co z tego wyjdzie.. czekanie najgorsze po kilku nie udanych próbach chcialo by sie wiedzied od razu...
Trzymam mocno kciuki za Was wsZystkie!!! I oby sie każdej z Was udalo ujrzeć upragnioną fasolke na usg! :)
 
Byłam dziś u gin, niestety dobre wieści o jakiejkolwiek ciąży będą dluuugo czekać, mam PCOS.. trochę dla mnie jak wyrok i jestem mega zdolowana... Ja PCOS mąż za mało plemników wszystko nie tak... ale dostałam leki i są szanse, tylko ja już nie chce czekać, i to czekanie mnie zabija. Mam się umówić na 29 sierpnia na wizytę bo chce się że mną zobaczyć. I wiecie co wcześniejszy lekarz któremu też pokazałam te wyniki powiedział że wszystko jest spoko...
Więc chyba na chwilę muszę się znów wyciszyć. Chyba zdecyduje się na pielgrzymkę do Częstochowy!
Za was wszystkie trzymam kciuki!!!
Też mam kilka dziewczyn które zaszły mimo PCOS tak że kciuki są i będzie dobrze!
 
Hej dziewczyny, tak czytam wasze rozmowy i problemy i tak troche w sumie powiem o sobie jestem juz mamą jednego szkraba o ktorego staralismy sie ponad półtora roku, teraz staramy się o drugiego, mam torbiele endometrialne i miesniaki ... przy tym wiadomo nie regularne cykle... teraz staramy sie o druga ciążę... za 6 dni mam dostać @ ... korzystam z apki flo i próbuje własne cialo słuchać... bylo działanie 3 i 2 przed owulacja... i teraz czekam... obecnie mam bardzo drazliwe piersi jedna szczegolnie .. ale nie nakrecam się.. czekam co z tego wyjdzie.. czekanie najgorsze po kilku nie udanych próbach chcialo by sie wiedzied od razu...
Trzymam mocno kciuki za Was wsZystkie!!! I oby sie każdej z Was udalo ujrzeć upragnioną fasolke na usg! :)
Czyli kciuki żeby za 6 dni były dwie kreseczki!
Ja dziś zrobiłam test i będę co jakiś czas sprawdzać ile zajmuje organizmowi oczyszczenie się z pregnylu.
madziolina oby to była implantacja!!
 
Dziewczyny myślicie że ten test w 15 dc może oznaczać owulacje? Wiem że nie jest pozytywny,ale w porównaniu z pozostałymi bardzo bladymi-(na tym zdjęciu nie widać dokładnie, ale na wszystkich pozostałych są blade cienie) wygląda na to że był jakis skok poziomu hormonu.hmmmm...
Zależy od testów. Mi babka w aptece powiedziała, że mam codziennie cobic test. Jak zobaczę już mocne kreski - nawet jeśli jaśniejsze, to brykanko. Po mocnych kreskach nagle kolejnego dnia będzie blada - po owulacji. I mam liczyć 14 dni do @

Byłam dziś u gin, niestety dobre wieści o jakiejkolwiek ciąży będą dluuugo czekać, mam PCOS.. trochę dla mnie jak wyrok i jestem mega zdolowana... Ja PCOS mąż za mało plemników wszystko nie tak... ale dostałam leki i są szanse, tylko ja już nie chce czekać, i to czekanie mnie zabija. Mam się umówić na 29 sierpnia na wizytę bo chce się że mną zobaczyć. I wiecie co wcześniejszy lekarz któremu też pokazałam te wyniki powiedział że wszystko jest spoko...
Więc chyba na chwilę muszę się znów wyciszyć. Chyba zdecyduje się na pielgrzymkę do Częstochowy!
Za was wszystkie trzymam kciuki!!!
Mam sporo koleżanek z PCOS i mają dzieci. Szkoda, że gin ma takie podejście dołujące.
Ja taki mialam w zeszlym cyklu przed samym okresem , ale nie mmusi byc tak samo u Ciebie.
Mnie za to brzuch boli jak na okres, od jakichs dwoch-trzech godzin. Zawsze po jakiejś pol godziny zaczyna ze mnie leciec, a tu cisza na razie. Tez czekam..
Robiłaś dziś test??? Może przeoczylam tę informację.

A ja miałam wczoraj owu... Wygląda na to że w niedzielę był z lewego jajnika, a wczoraj z prawego. Niestety mieliśmy możliwość kochać się we wtorek i dziś...choc nie wiem, czy dziś to już nie za późno...
 
reklama
Dziewczyny. 31 dzień cyklu. 15-17 dzień po owulacji. Okresu nie ma. Robiłam dziś test... Niestety negatywny .... Jak Wy to mówicie? Biel wizira :-) ..... Jedynie w dole brzucha mam takie skurcze dziwne. Takie ciągnące nieprzyjemne kłucie. Ja to sobie wmawiam że to na okres żeby sobie nie robić nadzieji.....
 
Do góry