reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Super [emoji177][emoji177] u mnie dzisiaj dzień po terminie @ i tescik niestety negatywny ale okresu ani widu ani slychu [emoji848] Daj znać jaka beta [emoji4]
 
Dziewczyny nie martwcie się :-) nowy cykl nowa szansa :-) Za wszystkie z nas trzymam mocno kciuki :-)

Ja dzisiaj mam kolejny monitoring. Na ostatnim największe jajeczko miało 11mm dużo za mało :-( zobaczymy czy po tygodniu coś się zmieniło :-)

Dziewczyny a wiecie może co z tymi jajeczkami się dzieje? Co robić jak na dzisiejszej wizycie jajeczko nadal będzie miało 11mm ono się wchłonie samo czy jak?
 
reklama
Do góry