reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie też wcześniej negatywny, a dzisiaj ok 4 w nocy obudził mnie tak ostry ból brzucha, że mąż chciał po pogotowie dzwonić. Po pół godziny się uspokoiło i przespalam do 9. Później znów złapał i teraz jako tako idzie wytrzymać. Dzisiaj 28dc... jeśli ciąży nie na to chociaż mam nadzieję, że nic tam się innego nie wydarzyło bo nie pamietamnkiesy ostatni raz miałam aż taki ból.

a robiłaś dzisiaj test ? Może akurat się udało
 
reklama
Ja mam termin @ na wtorek. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że jak teraz nie wyjdzie to kwiecień mi wypadnie z obiegu. W czasie owulacyjnych mam szkolenie. I nie będzie mnie w domu 5 dni jak pech to pech
Intensywnie przed i po... Ja obydwie ciążę miałam znacznie młodsze niż powinny. Owu ok.15 dnia miesiąca a faktycznie do zapłodnienia doszło około 22-23 więc może akurat :)
 
U mnie też wcześniej negatywny, a dzisiaj ok 4 w nocy obudził mnie tak ostry ból brzucha, że mąż chciał po pogotowie dzwonić. Po pół godziny się uspokoiło i przespalam do 9. Później znów złapał i teraz jako tako idzie wytrzymać. Dzisiaj 28dc... jeśli ciąży nie na to chociaż mam nadzieję, że nic tam się innego nie wydarzyło bo nie pamietamnkiesy ostatni raz miałam aż taki ból.
Ja tylko czekam na @ aż przyjdzie,ból jajnika taki jak zawsze przed okresem więc pewnie już tuż,tuż
 
Jestem ciekawa dziewczyny co u Was wyjdzie. Ja we wtorek testowanie czyli 34dc bo owy 20dc mialam. Dzis juz nic mnie nie ciągnie ani nie boli, sluz caly czas jest kremowy, jedynie sikam jak chora.
 
Raz trafiłam do szpitala ze strasznym bólem jajnikow-podbrzusza. Nic sie nie wyjaśniło jedynie co,ze polowa cyklu czyli domniemana owu. Dostalam królowie przeciwbolową i tyle. A ból taki,ze mąż mnie z łóżka ściągnął i wyprostować sie nie mogłam.
 
reklama
U mnie @ spoznia sie 5 dzien, wczoraj rano robilam test i negatywny. Nie wiem czy powtarzać go za kilka dni czy czekac az @ nadejdzie...
 
Do góry