reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Kochane jak u Was wyglądają piersi przed @? Chodzi mi o to, czy może nie macie problemów z powiększeniem gruczołów? W tym miesiącu bardzo bolą mnie piersi, mój niemąż wyczuł „gulki” po bokach piersi i od wewnątrz. Bolą :(
Ja też mam takie jakby gulki po bokach o bolą. Ale jak okres przychodzi to wszystko ustępuje.
 
reklama
Ja też mam takie jakby gulki po bokach o bolą. Ale jak okres przychodzi to wszystko ustępuje.
Odkąd odstawiłam tabletki anty około rok temu ciągle muszę uczyć się swojego organizmu Ciągle mnie zaskakują objawy przed @. W tym miesiącu miałam wyjatkowo dużo śluzu płodnego i pięknie się staraliśmy, termin @ w piątek, ale jakoś nie wierzę w to żeby miało się udać.
 
Jeśli bezzapachowe to nie ma się co martwić. Wydaje mi się, że to kwestia hormonów. Ja mam takie przy wzroście progesteronu w fazie lutealnej.


Ok, dzisiaj robiłam badania krwi...tsh, ft3,ft4, anty-tpo i anty-tg..no i właśnie dodatkowo zrobiłam sobie progesteron i prolaktynę :) dzisiaj 22dc, równo za tydzień powinnam dostać @... oby nie! :D
 
Spazientito uspokój się, idź do lekarza, to jeszcze nie musi o niczym świadczyć. Moja znajoma też plamila na początku ciazy i też ją bolał brzuch a zaraz ma rozwiązanie. Wiem, że myślisz teraz o najgorszym i wcale się nie dziwię ale stres tylko pogarsza.
ja tez kilka dni plamilam na brazowo, spokojnie
 
A ja właśnie dziś kończę 31lat.. i jak na złość od rana dzwonią z życzeniami szczęścia i spełnienia marzeń..
Kochana, wiem, że teraz jedyne co czujesz to żal, ból i smutek, ale pomysl ilu masz cudownych ludzi wokół siebie, którzy życzą Ci szczęścia. :*
Uwierz w to, ze uda się następnym razem [emoji3590]
I ja Tobie życzę jakiegoś chociaż najmniejszego promyczka słońca w tych ciężkich chwilach i żebyś zawsze miała wsparcie najbliższych :* dużo zdrowka i siły [emoji3590]
 
A ja właśnie dziś kończę 31lat.. i jak na złość od rana dzwonią z życzeniami szczęścia i spełnienia marzeń..
Niech dzwonią! :) zbieraj życzenia, dobrą energię od ludzi... ja też kochana, życzę Ci spełnienia:* przechodzisz bardzo trudne chwile, ale wszystko się zmienia. Dla Ciebie też się zmieni choć to teraz wydaje się odległe.
 
reklama
Do góry