reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej laski u mnie niestety nic :(
Będzie dobrze, kolejny cykl będzie twój My aktualnie działamy aby za dwa tygodnie zobaczyć te dwie kreski, których narazie nie widać ;)
Nie mogę doczekać się wizyty w czwartek u mojej gin, może trochę rozjaśni sytuację, lub powie czy pecherzyk pękł. ;)
 
reklama
Zrobiłam dziś rano płytkowy i wyszedł negatywny . Siostra mi mówi żebym jeszcze poczekała bo jej w 3 tygodniu ciąży tez wyszedł negatyw a była w ciąży ale ja już pasuje . Muszę się umówić do ginekologa bo może to jakaś torbiel ( hormony robiłam dwa miesiące temu i były książkowe wyniki).

W każdym razie wszystkim życzę powodzenia :)
 
Będzie dobrze, kolejny cykl będzie twój My aktualnie działamy aby za dwa tygodnie zobaczyć te dwie kreski, których narazie nie widać ;)
Nie mogę doczekać się wizyty w czwartek u mojej gin, może trochę rozjaśni sytuację, lub powie czy pecherzyk pękł. ;)
My na tym samym etapie:-D 3 testy owu bladzizny, dziś wyraźna druga krecha ale to nie pozytyw.Nadzieja odzyla mi na nowo bo nie wiem w jakim ja świecie żyłam że zawsze 14 dc stawiałam na owu a dziś 15 dc i owu nie ma,wychodzi na to że będzie później a powiem szczerze że po 15 dc już jakoś tak mniej się staraliśmy a tu dopiero trzeba zaczynac:-D
 
Hej, życzę mimo wszystko jeszcze tych drugich kreseczek. Poki nie ma @ jest nadzieja!
Ja siedzę w kolejce do gina... między dwiema ciężarnymi. Kradne fluidki hihi.
Ciekawe czy będzie podawał ten zastrzyk czy już nic nie ma
 
reklama
Do góry