reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Kochana nie możesz tak myśleć!! Wszystko będzie dobrze! Nie stresuj sie proszę Cię! [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
dziękuję za te słowa;*dziękuję że jesteście;*tak bardzo życzyłbym sobie żebyście wszystkie ujrzały szybko dwie kreski bo jesteście kochane wspierające dziewczyny i każdej z Was należy się szczescie

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Ojaaa wlasnie listonosz był i przyniosl mi paczke, chociaz nic nie zamawialam. Okazalo sie, ze Michał zrobil mi prezent i zamowil mi perfum, ktory od dawna chcialam, ale jakos zawsze bylo mi szkoda kasy. Tyyyyle szczęścia dzisiaj [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Slodko:) Co to za perfum? Musisz mu ladnie podziekowac.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Do góry