reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja nie mierze temperatury, ale testy owu sobie robilam pierwszy raz ostatnie dwa cykle☺ Mój też wymagający ostatnie dwie nocki nam się zdarzyły bez karmienia, do 20 miesięcy budził się co 2 godziny☺
 
reklama
O rany Kinga, strasznie długo się tak często wybudzał :O
Tzn. że ja ledwo co zacznę się wysypiać, to będę chciała zajść w drugą ciążę :D
 
O rany Kinga, strasznie długo się tak często wybudzał :O
Tzn. że ja ledwo co zacznę się wysypiać, to będę chciała zajść w drugą ciążę :D
Potem już było lepiej ostatnie 4 może 3 miesiące budził się 3 razy☺ 2 nocki teraz bez i wczorajsza raz zobaczymy jak dzisiaj. Córka budziła się w nocy do 3.5 roku☺ a zaszlam jak skonczyla 4 więc też za dużo nie pospalam☺
 
Hello kobietki czy tez moge tu zawitac? Ja co prawda juz w trakcie staran o 3 i zarazem ostatnie juz Malenstwo aale zwazajac na to ile zajely mi starania o dugie Dzieciatko moze byc i tak ze zejdzie mi do 2018 roku...albo i dluzej
 
Adiika nie do konca taki pierwszy, bo od jakiegos czasu w ogole nie zabezpieczamy sie liczac na kontrolowana wpadkę ale teraz to już tak konkretnie staramy sie. Aschlee trzymam kciuki zeby tym razem bylo szybciej

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, chętnie bym do Was dołączyła do pogaduch z tym że bardzie to chciałabym urodzić w 2018 :)
Hej[emoji4][emoji110]

Ja w tym cyklu mierze temp. zeby wiedziec co i jak, ale ktoś kto sie na tym zna powiedzialby, ze to i tak niemiarodajne, bo wstaje w nocy do małego z 5 razy na cyca (taki się zrobił niedobry, wiec nie pamietam kiedy przespalam ciurkiem 3 godziny) i te mierzenie rano nie zawsze o tej samej porze, ale ładnie widać skok więc będę mierzyla dalej mimo wszystko.

I moj też z tych wymagajacych, dlatego chciałabym tak z 3 lata różnicy między dziećmi :)

Leylah masz dwojke dzieci? Jaka plec? :)
Tita to Wasz pierwszy cykl starań?
Mam dwoch chłopaków :) 3 lata i 17 miesiecy:)

O rany Kinga, strasznie długo się tak często wybudzał :O
Tzn. że ja ledwo co zacznę się wysypiać, to będę chciała zajść w drugą ciążę :D
A żebyś wiedziała Adiika[emoji23] u mnie tak było, jak tylko wyszedł pozytywny test , od razu skończyłam kp i to była pierwsza przespana noc od roku i tak jest do dzisiaj w przypadku Starszaka. Chociaz 9 mcy sie nacieszylsm ;)
Hello kobietki czy tez moge tu zawitac? Ja co prawda juz w trakcie staran o 3 i zarazem ostatnie juz Malenstwo aale zwazajac na to ile zajely mi starania o dugie Dzieciatko moze byc i tak ze zejdzie mi do 2018 roku...albo i dluzej
[emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mały ładniej spał jak był młodszy, budzil się 2 razy czasem 3 razy w nocy a teraz bywa że nawet 5... Są i lepsze noce z jedną pobudką ale bardzo rzadko.

Opowiedzcie może o swoich poprzednich staraniach :) u mnie to trwało 8 cykli... Strasznie się przejmowałam tym wszystkim, że to tak długo trwa. A w cyklu, który już spisałam na straty się udało :)
 
A jeszcze dodam, że używałam testów owulacyjnych, starałam się z aplikacją ovufriend :) a w dwóch ostatnich cyklach stosowałam żel concive plus.
 
reklama
Wikomama bo to wlasnie zazwyczaj tak jest.Jak sie staramy to sa rozczarowania u mnie w ostatnoej ciazy to sie potwierdzilo w 100%
 
Do góry