reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja muszę chyba jednak was opuścić :( dzięki za wszystko i mam nadzieję że spotkamy się na przyszłych mamach :) Nie mam czasu nadrabiać takiej ilości postów i doszło do sytuacji w której chyba połowy z was nie znam i nie daje rady być na bieżąco ani z testami, ani z gratulacjami, ani ze złymi wiadomościami :( żeby nie było. Nic do was nie mam i fajnie było się pośmiać i powspierac, ale trochę głupio wyskakiwac jak Filip z konopi dopiefo wtedy kiedy mam czas.

POWODZENIA W ŁAPANIU DOBRYCH FLUIDÓW!!
Szkoda kochana,zawsze mozesz czytac albo cos pisac moze z doskoku?Dzis tak duzo stron bo testuja dziewczyny,a tak to nic sie nie dzieje;) Ja Cie bede pamietac pisz czasem co u ciebie jak starania,nie rezygnuj zrob sobie przerwe:)
 
Ja jestem tu lekko ponad tydzień, ale zapamiętać ciężko wszystkie choć bardzo się staram [emoji41] tez często nie w temacie, ale lżej jak ma się komu wygadać :) mąż nie musi słuchać tego wszystkiego i przynajmniej on ma głowę wolną i spokojną to może i armie mocniejszą [emoji7]
 
Dziewczyna czy któraś badała sobie lh w okresie owulacji z krwi ? Ma to sens ? Będę badać inne rzeczy i zastanawiam się czy i to zbadać.
 
reklama
Dzień dobry z rana u mnie śnieg :o7 lat mieszkam we Wro i śnieg widzę tu drugi raz dopiero :D
Z rana powtórzyłam :rolleyes:
 

Załączniki

  • IMG_20181121_053923.jpg
    IMG_20181121_053923.jpg
    506,1 KB · Wyświetleń: 69
Do góry