reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Loli05 ja ze swojego doświadczenia wolę facetów. Wg mnie są zdecydowanie delikatniejsi i mają lepsze podejście, ale to zależy tez na jakiego się trafi. Mój nr jest tak zabawny, ze wręcz lubię do niego chodzić - to dopiero dziwne haha
Będzie dobrze! Napisz sobie na kartce wszystko o co chcesz zapytac. Ja ostatnio o wiekszosci zapomniałam...
 
powiem powiem co mi powie :p:p
ja mam obawy ze bede miala bezowulacyjny cykl bo tam mam na jednym poziomie jak na razie ... wiec tym bardziej ciekawe co mi powie. Pierwszy raz ide do gina faceta wiec mnie troche to stresuje :p
Ja tylko raz w życiu byłam u kobiety :D a tak to tylko faceci :p ale u mnie w mieście jest tylko 1 kobieta, a z 7 mężczyzn ginekologów :p
 
Która od wczoraj przeszła na dietkę?! :) ja przeszłam, ale nie ćwiczyłam. Moze dzis sie poruszam, ale rano mialam mega ochote na slodkie wiec zrobilam sobie kawe ( poslodzilam słodzikiem) i dorzuciłam pół kostki gorzkiej czekoaldy z pomarancza :D Zaraz śniadanko i potem oby do obiadu haha
 
reklama
Do góry